Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közöttetek olyan, akinek...

Van közöttetek olyan, akinek szintén nagyon korán látszódott /látszik a terhesség?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, és máris nagy a hasam. Már 7 hetesen többen észrevették, és kérdezték, jön-e a baba. Előtte se voltam sovány, de a hasam most látványosan nő, pedig szerintem egészségesebben étkezem, mint előtte. Vannak ruhák, amikben már most úgy nézek ki, mint akit tolhatnának a műtőbe :) Nem tudom, mi lesz így a végén, kicsit aggódok.

2015. máj. 27. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2015. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon hamar látszódott. 8-9 hetesen már rákérdezett pár kolléganőm, nagyon igyekeztem pedig takargatni. Nálam két dolog volt a baj, egyrészt puffadtam, másrészt soványan estem teherbe. Alapból 54 kg vagyok, így nézek ki normálisan, ehhez képest teherbeeséskor alig voltam 40 kg felett, viszont terhesség alatt ettem normálisan, így szaladtak fel a kilók. Tőlem azt is kérdezték sokszor, hogy biztos nem ikrek-e, nagynéném meg 24 hetesen elnézést kért, hogy ő úgy emlékezett, hogy októberben szülök, nem júniusban, és ő ezt mondta mindenkinek. Hát mondom még szerencse, mert akkor szülök. És nem akarta elhinni, mert azt hitte, hogy napjaim vannak már csak. Szüléssel is sok ment le rólam, és pár hét múlva újra 54 kg voltam. Semmi gond nem volt a terhesség alatt, egészségesen született a fiam is. Ne.aggódj ezen. Sok mindenen múlik, kezdő súly, genetika, testi felépítés, hasizmok állapota.
2015. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok, 53 kg, mindig is lapos hasam volt. Ez a 2. Terhessegem, ilyenkor állítólag hamarabb làtszik a poci. Tegnap voltam a fiam évzáróján, ahol az ovis csoporttársainak az anyukái sorban kérdezgettek, h babát várok-e, mert mar latszik :) Én örülök neki :) ne aggódj, ha gond lenne, az orvos mondaná, legfeljebb legközelebb kérdezz rá.
2015. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A főnökasszonyom kimondottam vékony,és alacsony nő. 14 hetesen jelentette be a (második)terhességét, de akkor már akkora hasa volt,mint nekem kb. 25 hetesen.

Én sem vagyok nagy darab (57 kg 167 cm), de nekem most, a 15 héten semmi nem látszik. Vígan hordom a 36-os méretű, szabott szoknyáimat, amik még csak nem is szorítanak. Szerintem ez a terhességem sem fog a 20. hétig látszani csakúgy mint az első. Szóval szerintem genetika az egész.

2015. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!