Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A frontok és az időjárás...

A frontok és az időjárás változások ennyire megviselhetnek?

Figyelt kérdés

Múlt héten a 2 napos kánikula után jött a hideg, na akkor is rosszul voltam. Most meg ahogy érkezik a meleg, már tegnap óta rémesen érzem magam.

Fáj a fejem, ideges feszült ingerlékeny vagyok, nyilal az alhasam, fáradt vagyok, és ami a legrosszabb a derekam bedurran ilyenkor és amíg meg nem változik az idő, addig fáj.

Terhesség előtt nem voltam erre érzékeny, most viszont megkeseríti az életem. Hogyan lehet ezt átvészelni? Pl a munkahelyen?

Minden kismama megérzi a frontokat?

17 hkm



2015. máj. 28. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam frontérzékeny de az utolsó kettő hidegfront megviselt. Ilyenkor lehetünk rá érzékenyebbek. Biztos nem mindenki van így de azért előfordulhat pár kismaminál.

Én még nem érzem a meleget mondjuk, annyira még nem aktív a babám. :)

22 hkm

2015. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!