Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az idojaras okozhatja a...

Az idojaras okozhatja a problemaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos mostanaban hol jo hol rossz ido van, es sajnos ugy erzem engem megvisel!:(

Eleg surun faj a derekam hasam meg a labaim, ha idovaltozas jon.

Ezzel a babamnak nem lesz semmi baja?

Lehet ez ellen tenni valamit?

Minden nap jon valami hulye ido, eso vagy epp nagyon meleg, es nehezen birom..ilyenkor faj mindenem.

Remelem nem lesz emiatt problema!

Koszi mindenkinek!



2014. júl. 30. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Jajj az lemaradt hogy 14 hetes vagyok!:)
2014. júl. 30. 13:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemigen tudsz semmit tenni a frontok ellen, esetleg egy kis, az állapotodnak megfelelő kondimozgás jót tehet, vagy frontkor én azt figyeltem meg, könnyebb, ha szabad levegőn vagyok.

Én 5. hónaptól kezdve zsibbadtam, 7. hónaptól durván vizesedtem, felújították a házat épp a terhességem alatt, így lefóliázott ablakok és erkélyajtó mellett telt az utolsó két hónapunk, a macska miatt bejárati ajtót sem lehetett nyitni, és az utolsó 3 hétben brutális terhességi viszketésem is volt. Túléltem, semmi bajunk nem lett.

Kitartás! Tereld el a gondolataid, az is segíthet, járj sokat társaságba. ;)

2014. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En most vagyok a 13. hetben es 6. hettol vagyok nagyon frontos. Igyekeztem megfigyelni, mit nem viselek (eso, lehules), es ugy idozitek hogy ilyenkor pihenhessek. Kerdeztem dokit, vedonot, azt mondtak, a babanak nem lesz ettol baja. Ha utcan kapna el az ajulhatnek, legszomj, derekfajas, ne szegyenloskodjek, guggoljak le megkapaszkodva vagy uljek le a foldre. Egyszer mar ultem is az utcan vagy 10 percet kinyujtott labakkal, parom hozott nekem egy fagyit, hamar jobban lettem es jot mosolyogtunk a dolgon. Hideg viz es valami ragcsalnivalo mindig van nalam. Ugyhogy Te se idegeskedj emiatt Kerdezo! :)
2014. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom! Aranyosak vagytok!!:)

Hal isten, meg utcan nem lettem rosszul..de sose tudni..:(

Inkabb ilyenkor elkezd fajni a derekam, utana a hasam is ilyen mensi szeruen es sajnos nem tudok vele mit kezdeni. Mar bevettem magneziumot, hatha!

2014. júl. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!