Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március 15-re kiírt Mamik...

Március 15-re kiírt Mamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 15:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Márc 30-ra vagyok, de azon kívűl, hogy vizesedem és feszült vagyok mostanában, más gond nincs. Babám mozog rendesen, bár már a hely szűke miatt kissé visszafogottabb, és nem bánnám, ha márc. 15-re kibújna, mert a tesó mellett kicsit fárasztóak a napjaim :)
2010. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

marc. 14.-re vagyok kiirva. egyenlore semmi jele, hogy elobb akarna jonni, nagyon vizesedek, a seta segit, de mar nem nagyon esik jol. az ejszakak mar remalmok inkabb, de du.-n nagyon jokat tudok pihenni. a kislanyom rengeteget es nagyon eroteljesen mozog, rugdos, stb...

eddig 14-15 kilo plusznal tartok, ami eleg sok(52-54 kg-rol indultam). a pocim neha kemenyedik, de nem faj! bar egy nap 2-3x rendesen belenyilal , de meg elviselheto! ja, es az aranyerem, hat az mer nem mulik el...

a leheto legkonnyebb szulest nektek!

2010. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én március 13-ra vagyok kiírva, de nagyon szeretném ha előbb jönne ami nem valószínű. Nagyon vizesedek kb 2 hete ettől a fejem is már szépen eltorzult. Kényelmetlen lett a hasam pedig nekem eddig abszolút nem volt az. Nagyon laza, tünetmentes volt a terhességem. Éjjel nem tudok aludni mert sehogy sem jó és sokat is járok Wc-re. Nálam nagy babát jósoltak az uh-on 3,5-4 kiló és mivel faros valószínű, hogy császáros szülés lesz. A babaszobában minden kész csak nekem hihetetlen még mindig, hogy új lakója lesz :-)), hogy jön az új családtag :-).

Te hogy vagy?

Mindenkinek könnyű szülést kívánok!

2010. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Én is március közepére vagyok kiírva:) Fájások elkerülnek, mostanában esténként "mindjárt megjön" érzéseim vannak. Dagadás, vizesedés nincs hála. Az éjszakákat nagyon jól átalszom, magam is csodálkozom rajta. Eddig 14 kg plusznál tartok. Szerintem nem szülök hamarabb.

2010. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én március 14-re vagyok kiírva. A héten a ctg. már 90-es fájásokat mutatott, de még nem jött ki. iszonyatosan keményedik a hasam, fájnak a csontjaim.

És te hogy vagy?

2010. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a sok választ,már jobban is érzem magam...!

Szerintem mindannyiunknak ugyanaz járhat a fejében.

Áldott ez az állapot,de most már terhesnek érzem magam,és minden nap egy örökkévalóságnak tűnik.Az éjszakák pedig csak az erőnket veszik el a nagy nap elött.Kitartás mindenkinek,gyors szülést,sok tejcsit,minden jót!!!!

2010. febr. 26. 18:14
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan 30-ára vagyok kiírva..de azért beleszólok:-)

Vizesedés,dagadás nálam is,14kiló plusz(rengeteg)

Az éjszakákat én is kihagyom általában fél 1-fél 2kor ébredek onnan kezdve kb.fél óránként.A hasam egyre nehezebb és hihetetlennek tűnik,hogy még nagyobb lesz.

Melyik kórházban szűltök?Én Bp-en a Szent Imrében.

Könnyű szülést és egészséges kisbabót mindenkinek!

2010. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Márc 12-re vagyok, minden rendben, éjjel alszom (meglepő módon), nem vizesedek, méhszáj 2 ujjnyi, de már 2-2,5 hete. Fájdogál, keményedik, de még semmi komoly.

2 olyan ismerősöm is van akik ekkorra voltak kiírva, mindketten megszültek a hét elején jött melegfronttal. Kicsit irigykedek, hogy ők már szoptatnak, én meg még mindig golyó vagyok:D. Nagy már a pocak és sokkal nehezebben megy minden, nah de tudjátok....

Könnyű szülést nektek:)

2010. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Szintén forradalmár babát jósolt a doki,de sztem nem várat addig.Hogy a férjem idézzem,nekem már a "sz.r is ízetlen".Sajnálom is szegényt,hiszti van minden mennyiségben.aludni luxus,egyhuzamban max 2 órát,állandó klotyójárat,sok-sok gyomorsav,plusz 15 kiló,elefánt vizes lábak,emelkedő vérnyomás,és egyéb kellemes okosságok.Ezt máshogy már nem bírjuk csajok,csak sok-sok türelemmel,úgyhogy ebből kívánok mindenkinek jó sokat,és könnyű szülést!37+4 hetes Zsófi anyája

2010. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Március 25-re vagyok kiírva. Kisfiút várok a két kislányom után. Jó olvasni titeket, magamra ismerek teljesen. Ráadásul nálunk most tombol a hányás virus a gyerekeim között, úgyhogy ez is egy plusz stressz, hogy én nem e kapom el. Egyébként már nagyon szeretnék túllenni a szülésen és végre babázni. Nekem is sok a nyűgöm. 32 hetesen már jóslóim voltak, rengeteget kellett pihennem, magne b6-ot szedtem 6-sával,kinyiltam 1 ujjnyira, imádkoztam minden este, hogy még egy hetet maradjon, rengeteget keményedett a pocakom, aztán most meg mikor szeretném, hogy beinduljon, semmi. Hiában takarítok, guggolok, pakolok, lépcsőzök, futkozok, semmi. Tegnap voltam uh-on, de még csak lenn sincs a buksija. Éjszakáim nekem is pocsékok, alig alszom valamit. Enni már nem tudok, 10 kilót szedtem fel, de 1 kilót már leadtam. Kitartást és könnyű szülést kívánok mimndenkinek!
2010. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!