Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 napos késés, ma reggel...

Fatoum kérdése:

7 napos késés, ma reggel halvány rózsaszínes váladék, délután már csak halvány barna. Aggódom. Lehetek terhes? Szeretnék: )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Ciklusaim 28-29 naposak. Utolsó nemvárt első napja április 23 volt és 5 napos volt.Most május 21-re kellett volna jönnie,de nem jött.21.-én csináltam tesztet,de negatív lett.Ma van 7 napja,hogy késik. Reggel volt egy enyhe rózsaszínes kis maszat a tisztasági betétemen, de délutánra halvány barna nagyon enyhe folyás lett csak belőle. Lehet ebből baba? Tesztelni csak elsején szeretnék,mert nagyon félek a negatív eredménytől. Szeretném kérdezni,hogy volt e valaki hasonló szituban közületek? Már 3 éve nem sikerül teherbe esnem. Pete érésem elég össze vissza szokott történni.A fiammal anno a vérzésem 5.napján lettem terhes. Légyszi mondjatok valamit.

#Késik 1 hete #rózsaszínes váladék #de csak néhány órát
2015. máj. 28. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha elkezdtél pecsételni, akkor itt az ideje tesztelni, és ha pozitív, akkor mindenképp elmenni sürgősen dokihoz. Őszintén szólva nem is értem, hogy eddig miért nem teszteltél újra.
2015. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tegnapi rózsaszínes maszat még a tegnapi nap folyamán meg is szünt, azóta semmi. Elsején- azaz 2 nap múlva ismét csinálok egy tesztet. Köszönöm a válaszodat.
2015. máj. 29. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hiába a május 21-ei nem várt,függ attól is, hogy mikor szexeltél.... Nyugodtan tesztelj,holnap reggel,aztán rá 1 hétre is.
2015. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem ugyanez van es terhes vagyok. :) Nem vart utan kb 3 napra csinaltam tesztet, ami - lett. ez csutortoki nap volt. Kovetkezo het hetfon mar + lett. Drukkolok.
2015. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát reménykedünk,hogy pozitív lesz.
2015. máj. 30. 15:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma 13 napja,hogy késik. Semmi arra utaló jel,hogy esetleg meg akarna jönni. A 11 napos késéskor tesztelt még mindíg negatív: (
2015. jún. 3. 15:15
 7/7 anonim válasza:
kedves kérdező, milett végűl? mert most énis hasonló helyzetben vagyok.
2015. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!