Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Se védőnő se a doki nem...

Se védőnő se a doki nem mondta a 32 hetes uht. Ilyenkor mi van? Már sehova nem férek be mindenhova 2 3 hét a varolista.

Figyelt kérdés
A dokim nagyon alapos és mindig sokat nézi uh n a babat de az mégsem genetikai... 30 hetesen voltam nála most 32 hétben járok. Senki nem mondott semmit hova is kéne mennem. .
2015. máj. 28. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A 32 hetes uh egyébként sem genetikai, csak a 12. és a 18. heti az.
2015. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor amgy is jót tesz egy 3 D-s magán, sokkal jobban átéznek
2015. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez csak sima UH, nem genetikai, és már nem is nagyon számít, hogy hányadik hétben mész. Én a 33. héten voltam.
2015. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj mikor tudsz, már totál mindegy ebben a terhességi korban.
2015. máj. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez leginkább amolyan "ellenőrző", hogy jól fejlődik-e, milyen az ellátása odabent (flowmetria). De a te dokid ugye eddig is nézte a babát UH-val is (havonta?). Oda kéne menni, ahová a körzeti illetékes terhesgondozóban elirányítanak és nem gáz, ha később mész.

[link]

2015. máj. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Igen minden hónapban alaposan megnéz...


Akkor felhivom a körzeti kórházat megkérdezem mikorra kaphatnék időpontot.

2015. máj. 29. 08:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 30-32-nek van irva. Legalábbis valahol ezt láttam. Ha volt UH-d 30 hetesen akkor már meg is volt.
2015. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De az az Uh amit a doki csinál elég? Mondjuk nézett magzatvizet, lepény állapotot, a baba idegrendszeri fejlettségét, plusz méretek...

Szerettem volna eljutni egy 4 D-re de sajnos annyi kiadásunk van hogy nem fér bele. :(

2015. máj. 29. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez amúgy sem genetikai, pont ilyeneket kell nézni. Elég nyugi.

Most nézem kiskonyvben, tényleg 30-32 hétre írja szóval nyugi.

2015. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!