Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hormonok miatt tombolok, ok...

A hormonok miatt tombolok, ok nélkül sírok, veszekszem?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok és azt vettem észre, hogy minden ok nélkül belekötök a férjembe a macskába meg úgy mindenbe. Veszekedést kezdek és tombolok, sírok minden bajom van. Ami amúgy kis probléma és terhesség előtt nem érdekelt, az most hatalmasnak tűnik, már már válni akarok.

Aztán elmúlik és utána csak nézek, hogy miért csináltam.

Borzalmas.. Ti kismamik hogyan éltétek meg?


2015. máj. 31. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Lehet a hormonoktól. Én pont fordítva voltam. Amúgy elég aggódós a természetem, de, terhesen semmi nem tudott fölidegesíteni. Már azért aggodalmaskodtam, hogy nem aggódom, ha pl. a kamasz gyerekem késett otthonról.

Mondd el a családodnak, hogy te is tudod, hogy túlzás amit csinálsz, és köszönd meg a megértésüket. Ha tényleg megbántasz valakit, kérj utólag bocsánatot. És persze azért igyekezz, hogy súlyos sértéseket ne vagdoss senki fejéhez.

2015. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hmm...hát én is voltam így...már ott tartottam hogy saját magamból is elegem volt. Veszekedtem -sírtam majd sírtam mert bunkó voltam. De nyugi...elmúlik 😃
2015. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!