Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D UH-ra érdemes elmenni 12...

4D UH-ra érdemes elmenni 12 hetesen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig egy élmény. 8 hetesen voltam magánorvosnál egyéb ok miatt, igaz az nem 4D volt, de pont ébren volt. Hadonászott azokkal a csepp kezekkel-lábakkal :) Nagyon nagy élmény volt. Szűrővizsgálatként sem utolsó.
2015. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi 9 hetesek vagyunk és tegnap voltam UH-n én is láttam izegni mozogni, de a következő vizsgálatig nem bírok várni, ezért gondoltam hogy elmegyek 4D-s babamozira :)
2015. jún. 9. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Kombinált tesztre inkább érdemesebb elmenni, ott is átkapcsolnak 4d-re és hasznos is.
2015. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi voltunk, kombi tesztet csinaltattunk. Mar ekkor kiderult, hogy kisfiu lesz. Kaptunk 30 perces dvd-t, csinaltak vagy 20 kepet, 2 szineset kinyomtattak. Ja, mi 5D-s uh-n voltunk, de szerintem olyan tul nagy kulonbseg nem lehet.
2015. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!