Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 37 hetes terhes...

Most vagyok 37 hetes terhes és lecsökkent a magzatmozgásom és már nem is olyan erőteljes, mint volt. Ez nagy bajt jelent? Holnap mennék dokihoz, kivárjam, vagy menjek most?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, akit felhívhatnék, úgy, hogy ezt ne tanácsoljátok, köszi!
2008. szept. 1. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem ha érzed a mozgásokat rendszeresen akkor nem lehet baj,már kicsi a hely odabennt :)De védönő az biztos van akitől megtudod kérdezni,ha nagyon aggodsz..

Az is lehet nem sokára kibújik és azért nem mozog már olyan sokat..Ne aggodj,minden jót:)

31hetes kismama

2008. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! ha mocorog, nem lehet gond. én a 36. hétben vagyok, tegnap este óta az én picurkám is kevesebbet mozog, de szerintem ez csak a melegfront miatt van. hiszen a héten ismét kánikula lesz.
2008. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezt tapasztalom egy ideje, de az orvosom megnyugtatott, hogy ez normális ahogy közeledik a szülés. Nyugodj meg!

Kitartás

39 hetes kismami

2008. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy az időjárásváltozás miatt van. Nekem péntek óta alig mozog. A CTG is majdnem sima volt, de az orvos nem mondott rá semmi rosszat. Úgyhogy szerintem nyugodj meg, baja biztos nincs. Vagy készül kibújni -ami ilyenkor már nem gond-, vagy csak az időjárás változását érzi. És mivel egyre kevesebb a helye, nyilván, kevesebbet is tud mozogni.
2008. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:)
2008. szept. 2. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!