Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet? Volt valakinek...

Gond lehet? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Első babát várom (13+5 hkm). Reggel óta szurkáló fájdalmat érzek jobb oldalon alul. Nem fájdalmas, csak kellemetlen, de mivel még nincs tapasztalatom, mindentől megijedek! Reggel elmentem egy 2 órás bevásárló és egészségügyi sétára, miután hazaértem kezdődött. Próbálok testhelyzetet váltani és pihenni (szerencsére ma itthon vagyok), de nem akar múlni.
2015. jún. 22. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes dolog, amit érzel. Amíg nagy fájdalmakat vagy vérzést nem tapasztalsz, semmi gond! Csak nyúlnak a méhszalagok, átalakulóban van bent minden :) Pihenj, lazíts! :)
2015. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugtattál! :) Én is ebben reménykedtem. Próbálok nem paraanyu lenni, de valahogy nem megy! :)
2015. jún. 22. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso jol mondja, plusz a sok seta is terhes lehetett... pihenj ma!
2015. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor mindig a rohamszerű ivást javasolták. :) 1-1.5 liter víz, 2 tabletta magneb6, fekvés a bal oldalon. Mindig elmulasztotta az elején, az elsőnél a végén is, a másodikkal most vagyok 32 hetes, vele akadnak makacsabb keményedések.
2015. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :) Sajnos rohamszerű ivást nem tudok tartani, mivel a napi 2-2,5 liter elosztva is kihívást jelent. Még tartanak az egész napos rosszullétek és a folyadék - ha lehajtok pl. egy pohárral - rögtön kijön belőlem, már a terhességem korábbi szakasza óta. De azért próbálok többet kortyolni, meg a párommal hozatok magneB6-ot munkából hazajövet! :)
2015. jún. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!