Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt olyan, hogy reggel...

Van/volt olyan, hogy reggel csak erőltet a hányás, de nem jön semmi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.Én jól kiöklendezem magam és már mehetek is :).

Eddig kb. 2x voltam úgy rosszabbul,hogy ha lett volna valami a gyomromban , az ki is jött volna.

Csak öklendezni szoktam,de azt is ritkán.

10 hetes leszek pénteken.:)

2010. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is végig csak öklendeztem. Talán egy fokkal jobb, mint a hányás, bár nem tudom... :)

27 hetes km

2010. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de engem hányatna, csak nem jön semmi!
2010. márc. 3. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem, van olyan reggelem, hogy nagyon hányingerem van,de nem hányok.3 héttel ezelőtt egész nap hánytam,de úgy.hogy egész nap feküdtem és émelygett a gyomrom.Borzalmas volt.Most 11. hetet kezdem de csak néha az inger van meg de hányás semmi.Reggelente egyél kekszet, mielőtt felkelnél.Jó babavárást.
2010. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is minden reggel felkelés után úgy indítok, hogy öklendezés, de nem jön semmi pedig már 20 hetes vagyok, de ez megmaradt. Párszor van csak hogy mondjuk hajnalban iszok egy kis gyümölcslevet és az reggel kijön.

2010. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem csak ez volt.hányni egyszer sem tudtam.ja és a hányinger nekem nem csak reggel volt,hanem egész nap.


29 hetes km

2010. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem eszel/iszol semmit akkor csak nyál/más undorító cucc jön ki.... én néha hányok aztánpár prcre.....őőő...őőőőő....őőőeeeeee de nem jön semmi
2010. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!