Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most szívtam el az utolsó...

Most szívtam el az utolsó cigit, biztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig dohányoztam. 17 hetes vagyok. Csökkentéssel próbálkoztam, ahogy ajánlották,de nem ment rendesen.Ezért most elszívtam az utolsót!!! De jó lenne, ha valakivel ki tudnám beszélni a dolgot, mert kell az erő és a biztatás! Csak a babámra akarok koncentrálni. Aki szidni akar nyugodtan, megérdemlem.
2015. júl. 10. 11:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglak szidni, mert annak mi értelme. Jól tetted,hogy letetted.

Mindig gondolj arra,hogy ha nem is tudod mindenben befolyásolni,hogy tuti egészséges legyen, ebben igen.

És,hogy hányan vannak, akik ölnének egy egészséges gyerekért! Kitartás!

2015. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly áprilisban szivtam el az utolsót, borzasztóan nehéz volt, májusban már pozitivat teszteltem. És még igy is rohadt nehéz volt megállni. De meg lehet állni, Te is meg tudod tenni csak bizz magadban. Terhesség alatt is sokszor eszembe jutott mert én elég rosszul voltam, jól esett volna de nem gyújtottam rá. Mostanában is eszembe jut...de megbeszéltük itthon ha a gyerek(ek) 18 évesek lesznek akkor rágyújthatok. Előtte nem. Remélem tudom tartani.
2015. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Allen Carr konyve segitett sokat. Keress ra.
2015. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve tettem le. Nem könnyű de hidd el nem lehetetlen. A baba sok erőt fog adni. Igaz en terhesség előtt másfél évvel tettem le a párom miatt de nem bantam meg a legjobb döntés volt utolag már tudom hogy nem segített semmit a cigi.
2015. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is friss a dolog,5 hete nem dohányzok, előtte 13 évig napi 1-másfél doboz elment.

Utolsó tényleg legyen utolsó, ne hagyd hogy ez a szar irányítsa az életed!

És most töltsd le az Allen Carr könyvet és olvasd el, hidd el rengeteget segít!

Én nyugodtan mondhatom hogy nélküle nem ment volna a leszokás.

3 nap, ennyit kibírsz onnéttól sétagalopp hidd el! Sírás, ingerlékenység lehet még utána is, kicsit olyan volt mintha menzeszelnék belekötöttem mindenbe, de nikotinhiány ami miatt nehéz volt az 3 nap. Ennyit ki lehet bírni még ha nehéz is lesz! Olvasgasd a könyvet és sok sikert, bár nem kell neked se, úgy is sikerülni fog :)

2015. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jobb későn mint sose!

Tényleg ez legyen az utolsó, ha bárhol a lakásban van még tartalékba eldugva, dobd ki! És kitartás, ügyes leszel, a babádért!!! :)

2015. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a benned növekvő babánál nagyobb visszatartó erő nem kell! Ha most nem tudod letenni, akkor mikor?

Minden cigizéssel kapcsolatos dolgot dobj ki!

2015. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, légy erős, és tényleg ne gyújts rá többet! Nem csak magadért, hanem az édes, picike babádért is, aki benned, belőled él.

Mert mire is jó a cigi, mit jelent? Netán megnyugvást? A cigi, ami tele van méreggel, káros vegyszerekkel, és irtó büdös? Csak egy káros, rossz szokás. Ha teheted, sétálj egyet egy kórház/szülészet bejárata körül. Nézd meg azokat a kismamákat, akik nagy pocakkal, vagy már túl a szülésen kint szívják azt a bűzrudat. Csúnya látvány! Szerinted nem felháborító, hogy 1-1 anyuka ennyit nem tud megtenni a gyermeke kedvéért, egészségéért? Ez csak egy kicsike lemondás, mennyi lesz még, míg fel nem nő...

Ha hiszed, ha nem, én is szívtam, majdnem 10 évig, egészen március 5-ig. Aznap teszteltem pozitívat. Délután még rágyújtottam egyre, nem bírtam megállni, de az első slukk után el is dobtam. Mintha savat vettem volna a számba, vagy nem is tudom. Szörnyű volt. Soha többet nem fogok cigizni. Amúgy is, 100-szor jobb nélküle, illatos a hajam, nem büdös a szám, nem kell parfümmel palástolni a füstszagot (ami úgy vettem észre, elég gáz tud lenni, ha töményen keveredik), és az ára is megmarad. Lehet gyűjteni a pelenkára. :D

Ne gyújts rá többet, és légy büszke magadra, hogy sikerült leszokni! ;)

2015. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolso ez igy igaz. En ebbe az 5evbe jöttem rá milyen jo ha nem fustszagu a hajam, a ruham. Mikor kimosok csak friss kellemes az illata mindennek. Nem kell azt nézni mikor szívhatom a cigit. Nem sargul fogam es nem köhögök es alig vagyok beteg. Én nem bantam meg. Már nem hiányzik. Nem ez tölti ki az életem. Én egy egesz dobozzal dobtam ki mikor letettem és azóta sose gondoltam hogy vegyek.
2015. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
válassz...vagy a cigi,vagy a gyerek!!!! Ha dohányozni akarsz,vetesd el ...
2015. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!