Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen, azaz jövöhéten...

11 hetesen, azaz jövöhéten megyek a genetikai UH-ra. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Megnézik a babádat, hogy rendben van-e vele minden, ilyenkor még általában csak nagy körvonalakban nézik, hogy keze, lába megvan-e, gerince, orrcsontja (down-kór miatt), lemérik az url-t (ülőmagasságot), lemérik a tarkóredőt, ami szintén a down-hoz kell. Megnézik, hogy hogyan fekszik. Ilyenkor még sok helyen hüvelyi uh van. Nekem is az volt anno. :-)
2010. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
A genetikai ultrahang a 22. hét körül van. 12 héten mérik a tarkóredő vastagságot. A Down-kór szűrik azt hiszem ezzel a vizsgálattal. Mire számíthatsz? Azt itt mi nem tudhatjuk, de úgy indulj neki, hogy mindent rendben találnak! :) Jó babavárást!
2010. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A 12. heti is genetikai ultrahang, meg a 18. heti is. Semmi rosszra ne számíts, megnézik a babádat, hogy rendben van-e mindene az alapján, amit az uh-n látni lehet. És te is látni fogod a babádat, már egész babaformájú, nem olyan, mint az első uh-n volt:)
2010. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15.30-as vagyok. Miért is kellett engem lepontozni??!!
2010. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,véletlen volt.A zöld kezecskére akartam kattintani,de félrement.Tényleg ne haragudj :(
2010. márc. 4. 16:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Most sikerült :)
2010. márc. 4. 16:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért pontoztak le mert a 12. heti uh is genetikai uh-nak számít.
2010. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem szándékosan pontoztam le!Ne kombináljatok.
2010. márc. 4. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most hétfőn voltam, nem volt semmi extra. HASI ultrahanggal megnézik a babát, hogy minden rendben van e vele, Down-kóros e. Utána pedig sürgősségi vérvételre küldenek, aminek az eredményét majd sms-ben kapod meg :)
2010. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősségi vérvétel? SMS? Ez valami új? Én két éve szültem, de ilyesmi nem volt! 12. héten tarkóredőt néztek, utána 16. héten AFP, aminek az eredményét a védőnőnek küldték meg!
2010. márc. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!