Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hónapos/ éves korig...

Ti hány hónapos/ éves korig éjszakáztatok gyermeketek mellett? Mikor tudtátok végig aludni az éjszakát?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1 éves korától alussza végig az éjszakákat. De én még nagyjából 1-2 hónapig legalább egyszer felébredtem, mert hozzászoktam az éjszakai keléshez. Nagyon eltérőek e tekintetben is babák. Egyszer olvastam egy cikket, amiben azt írták, h az "alvókát" is öröklik a gyerekek, tehát a genetika is meghatározza,h hogy tud aludni a baba.
2015. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ikreim vannak. Az egyik 6 hónapos korától végig aludta,mint a bunda. 22-8ig.

A másik gyerkőc mai napig felkel 2-3-szor,általában 9-kor elalszik és a rendes ébredése 7-kor van.

1 évesek

2015. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8-as a 9-esnek: a gyerekeknek általában 2 éves koruk körül nagyot fejlődik a fantáziájuk, ezért előfordulhat hogy elkezdenek félni dolgoktól. Kisebbik lányom 2 éves kora körül több dologtól is nagyon megijedt (elvittem gyerekszínházba és nagyon hangos volt, a karácsonyfától nagyon kiakadt mert megijedt a fényeitől), és nagyon sokáig nagyon-nagyon sok mindentől félt, bohócoktól, télapótól, általában az emberektől, furcsa fényektől, stb. Ezért este az ágyában is félt, sokáig kellett mellette ülni, mire elaludt, és éjjel is ha felébredt, megijedt. Kicsi fiam most 2,5 éves, ő is akkor kel éjjel, ha rosszat álmodik, ehhez sokszor az is elég ha a nővérei 6-os karikás mesét néznek a tévében, vagy ha a dackorszaka közepette napközben valamit nagyon szeretne amit nem szabad. Egyébként korábban mindketten néhány hónapos koruktól átaludták az éjszakát.

Bocs a hosszú off-ért.

2015. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9 hónaposan aludta át először az éjszakát, akkor hagyta abba a szopizást. Most 14 hónapos és egy hete újra fel-felkel. Jönnek a felső őrlőfogai, remélem csupán ez az oka + a hőség. Mikor átaludta először az éjszakát én nem tudtam aludni jó pár napig. Megszokta a szervezetem a gyakori, óránkénti kelést. Kb egy hét után sikerült aludnom, de másnap nagyon rosszul voltam, fejfájás+szédülés :-)
2015. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Először 2 hónaposan este 8-tól reggel 8-ig. Aztán fogyott a tejem akkor kelt éjszaka kb kétszer. Majd a fogai miatt is volt hogy felsírt többször is . De általában végig alussza a 12 órát éjszaka. Szerintem genetika, semmit nem tettem hogy így legyen, de én is és a férjem is mormota így ő is az lett szerencsére. Kíváncsi leszek a második gyerekre is.
2015. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!