Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos vetélés Kérem aki mar...

Sos vetélés Kérem aki mar jart igy az leírna az esetét?

Figyelt kérdés

Kb6hetes terhes vagyok.

Es sajnos kulfoldon vagyok holnap utazom haza.tehat itt nem tudok elmenni orvoshoz.


2x barna folyásom volt de nagyon kevés es el is mult.

Ma hirtelen mozdultam ebredesnel es valami húzást ereztem a hasamba,elmentem wcre es pont akkor kis mennyiségű ver távozott tolem.


Meg mindig verezgetek de nem menstruáció szerű es nincs is sok.


Semmi rosssz tunetem nincs, hasfájás semmi ver sem alvadt se nem darabos.

hom le esett 35,7re.


Igy elbetelhetek ha nem datAbos veer jon tolem?

Szerintedtek holnap mar késő lesz menni orvoshoz?



2015. aug. 2. 13:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi egy két szo nem érthető...telefonrol irok es kétségbe vagyok esve.

Remelem érthető es eltudjatok olvasni.

2015. aug. 2. 13:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha külföldön vagy,mindegy miért,akkor kell legyen vagy utasbiztosításod,vagy európai TAJ kártyás,amivel megviszgálhatnak,úgyhogy sürgősen ügyelet.
2015. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj ott kórházba. El fognak látni. De ha nem mész ott el, akkor amint hazaértél gyorsan irány a kórház. Lehet, hogy csak hormonpótlás kell. Sajnos elvetélhetsz akkor is ha nem darabos a vérzésed. Ilyen korai terhességnél kis vérzés is kimossa a petezsákot. Szorítok, írj, hogy mi van Veletek!
2015. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom,hogy nyugi,szerintem is vagy még ott vagy már itthon kórház. Ha itthon mész azonnal menj,akkor is ha éjjel értek haza az ügyeletre! A 35,7-es hő nem jelent semmit,nekem is folyton annyi volt végig és semmi baj nem volt.
2015. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol vagy, de sok helyen egyszerűen nem foglalkoznak a korai vetéléssel. Én hazajönnék. Addig meg szednék magnéziumot, ha van esetleg Utrogestan (nem hiszem), akkor azt. Itthon azonnal orvos, uh.

Nekem több korai vetélésem volt, nem igazán volt darabos, de egyre erősödő vérzésem volt, gyengülő tesztem. A hőmet nem néztem, viszont amikor már rutinosabb lettem, akkor mértem és fent volt (gyógyszert kaptam).

2015. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!