Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy 1 kismamán nem...

Igaz az, hogy 1 kismamán nem látszik, a jósló fájás,10 perces fájás meg nagyobb ruhákba a pocakja se látszik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2015. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
? hát biztos nincs ráírva a jósló,rajtam se vették észre ha görcsölgettem. a pocak,hát nem tudom :s talán ha nagyon molett és olyan az alkata,de nem valószínű :s
2015. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha valakinek olyan az alkata, és még az öltözködésben is a zsákokat preferálja, az lehet, hogy el tudja takarni.


A kérdés másik felét viszont nem értem. Te látod valakin, hogy fáj a feje?

2015. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1.kismamán nem látszik,sem a josló fájás ,sem pedig a 10 perces szülési fájás.



2. nagyobb ruhákba,a kismama hasa ne, látszik

2015. aug. 8. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:

A 2. gyerekemet úgy szültem, hogy vizsgálatra mentem be a kórházba, tömegközlekedéssel.

1. Nem adta át senki a helyet a metrón, mert nem látták, hogy várandós vagyok, pedig aznap töltöttem a 39. hetet.

2. Jósló fájásom nem volt, illetve nem éreztem.

3. A doki megvizsgált, majd közölte, irány a szülőszoba, mert 3 ujjnyi a méhszáj. 10 perces fájások? Ugyan már! Nem is volt olyanom, illetve lehet volt, de én sem éreztem, nem hogy más lássa rajtam.

2015. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem? te leakarod tagadni a terhességed, a saját gyereked, vagy elvi síkon érdeklődsz mindig erről?
2015. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Joslo meg 10 perces miért lászodna? Ezek nem annyira fájdalmas dolgok, hogy eltozuljon az arcom pl. Inkább csak érzem, de nem fáj.


A terhes pocak meg egyénfüggö. Rajtam képtelenség volt nem észrevenni már 25 hetesen. Máson viszont nem látszik, hogy terhes, söt, ö maga sem tudja, hogy az, egyszer csak megindul a szülés. Erre is van példa.

2015. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha elég kövér vagy alapból akkor még túl bő ruha sem kell ahhoz, hogy ne látszódjon.

Nem tudom milyen az a jósló meg 10percenkénti fájás.

2016. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jóslóm nem volt, a 10 perces fájás talán még nem fájt annyira hogy látszódjon, szóval nem üvölt az ember eltorzult arccal.

A hasamat a 7-8. hónaptól semmilyen bő ruhában nem tudtam volna eltitkolni.. :)

2016. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mandiga ***** válasza:

A szülés elötti fájások látszanak max az arcon, a josló fájások meg csak kellemetlen, de nem fáj. Én sem tudtam volna eltakarni a hasam semmilyen bő ruhával, akkora volt.

Miért is takartam volna? Az első terhességemnél meg alig volt hasam, akkor sem kellett bő ruha, észre sem vették, hogy terhes vagyok. :)

2016. jan. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!