Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtatok is látszik ennyire...

Rajtatok is látszik ennyire korán?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok, de egyre többen, kérdezik, hogy ugye kismama vagy?Mert kiszélesedtél.

Normális ez??Ennyire korán látszana?3-ik baba, de az első 2-nél jóval később látszódott.

Nem azért,hogy zavar, de azt hittem csak én látom:))


2010. márc. 8. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

szia,


nálam is igy volt :)))))) már tök hamar látszott, pedig csak az első baba volt... én örültem neki akkor, az okát nem tudom :)


Ági

2010. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
a baba ilyenkor 2-3 cm-es. ha látnak is valamit, nem a babát, hanem mert pl. fel vagy puffadva. a terhes nők általában puffadnak. de gratula! és nemsokára már tényleg a baba fog látszani
2010. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem második terhesség, és nekem is mondták hogy látszik, ami meg azért nem csoda, mert ikrek. 13 hetes vagyok, a lányommal ilyenkor még nem látszott (bár a nadrágokat már vele sem tudtam ilyenkor begombolni), de most már nem is tagadhatnám le ha akarnám se. De ez jó, nagyon szeretek kismama lenni!
2010. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Kedves második válaszoló!

Ne keverd a puffadást a derék megvastagodásával!

Bizony én is 10 hetes vagyok,harmadik gyermekkel,ami legelőször kezdett el változni,az a derekam volt+cickók.

A derékvonal kezd eltűnni és egybeolvad vagy hogy írjam.

A puffadás megint más,az is megvan:)

2010. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

14:40 vagyok


abszolút laikusként írtam. arra gondoltam, hogy 2 cm-es baba? az nem túl nagy. de ki tudja. majd egyszer én is meg látom :)

2010. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok és nekem is mondták hogy látszik. A gatyóimon én is észrevettem. De nagyon furcsa érzés.:)
2010. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként 10 hetesen 30mm feletti a baba mérete:))


Kívánom kedves laikus,hogy nemsokára ne csak a könyvekből olvasottakból adj választ hanem a saját tapasztalataidat írd le:)


egy másik 10 hetes.

2010. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hát, köszönöm... én is szeretném
2010. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

én letettem a cigit mikor megtudtam hogy baba van útban, híztam is egy hónap alatt öt kilót...erre anyós, mit sem sejtve az egészről, 10 hetesen közölte velem: lefogytam? olyan vékony vagyok...miközben feszült rajtam a nadrág.....de nekem még sosem mondta senki hogy látná rajtam.


11+3 heteske :-)

2010. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! ja, az én derekam is eltünt... :-O
2010. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!