Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan anyuk aki...

Van köztetek olyan anyuk aki megérezte h a pocaklakó netán nem a kiirt dátumra fog érkezni hanem mondjuk előbb? és van itt olyan aki október végére van kiírva?

Figyelt kérdés

sziasztok


29 hetes kismama vagyok és már egy ideje úgy érzem h a kis pocaklakó nem a kiírt dátumon fog meg születni.

Bízom benne h legalább a 37. hétig ki húzzuk majd de az érzés meg van..


2015. aug. 14. 09:09
1 2
 1/12 bithorlo ***** válasza:
Általában nem a kiírt napi születnek a babák, bár nekem pont aznap született, de én meg ezt éreztem végig. 😉
2015. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tesóm végig azt érezte, hogy előbb jön, 42. héten indították végül.

Én végig azt hittem, úgy éreztem, hogy időre jön, vagy legalábbis 1-2 nappal utána, nekem se jött be. Az első egy héttel, a második 12 nappal előbb jött.

Azóta nem hiszek a megérzéseimben. :D

2015. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon durván hangzik, de én megéreztem a napot! Július 20-ra voltam kiírva, félidőtől végig azt mondtam a terhesség alatt, hogy 6-án fog megszületni. Igazam lett :)
2015. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon kis százalék születik a kiírt napon. Jóval nagyobb esély van a maradék 28 napra, (előtte és utána 2 hét) mivel az is normális idő a szülésre.

Én is éreztem, hogy előbb fognak jönni, az első 8 nappal, a második 4 nappal előbb. De ez nem olyan különleges. Az lenne valami, azt éreznéd meg, pontosan mikor.

2015. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tesóm, de nem ennyire előre.. Épp ment be vizsgálatra, mondta a dokinak, hogy ma fog szülni. A doki megvizsgálta és semmi nem utalt rá, azt mondta meg fogja várni még azt a 1,5 hetet. Hazamentek, 1 órára rá elfolyt a magzatvíz, 2 órával később kint volt a gyerek. Az orvos az utolsó két percre ért be, mindenki nyugis volt, mert ugye a magzatvíz még semmit se jelent, de mikor megvizsgálták, akkor tolták is a szülőszobára.


Mindenki meglepődött, mert első gyerek volt.

2015. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
október 27 re vagyok kiírva első baba de én úgy érzem h kb október 10-15.e között meg lesz a pici :) de végül is majd ő el dönti mikor akar kibújni :)
2015. aug. 14. 11:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 24 hetesen már biztos volt benne, hogy pár héttel korábban meglesz a baba. 41 hetesen szült.

Szeptember végére vagyok kiírva, nem tudom, nem érzem azt se, hogy korábban vagy később vagy éppen a kiírt dátum körül jönne, majd meglesz amikor jönni szeretne. Annyi félét hallani.. minden jel nélkül beindulhat a szülés ahogy hetekig is hiheti azt a kismama, hogy lassan idő van. A szervezet ilyen..

2015. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is valamiért úgy érzetem előbb fog jönni,mindent el is készítettem előbb. végül 40+1nél inditottak nyított méhszáj miatt,nem jött előbb :-) csak aggódsz :-)
2015. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ma újhold van. Van rá esély h ez előcsalogatja a babát 1-2 napon belül?:) 39+3 hkm
2015. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én az első fiamnál tudtam hogy túlhordom,ugyhogy annyira nem idegeskedtem 41.héten szültem.


második babánál valahogy éreztem hogy nem fogom kihúzni és annyira paráztam is attólhogy kora baba lesz, hát így is lett.5héttel előbb érkezett.

2015. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!