Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alapból nagy mellel?...

Terhesség alapból nagy mellel? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Terhes lettem és alapból nagy melleim vannak. Nagyon sokat fog nőni a terhesség alatt kb mire lehet számítani? Még az elején vagyok de rettenetesen feszít. Így is szét van már szakadva a bőröm, mert előtte sokat híztam és nagyon megnőttek (85/F). Szoptatással visszamegy (max lógni fog)? Vagy megmarad a nagy méret. Ekkora méretben érdemes már az elejétől éjszakára is speciális alvó melltartót venni? Vagy nem érdemes korán beruházni rá a növés miatt?

Kismama boltokban vannak ilyen nagy méretek is?

Így is fájt már a hátam a mellem miatt, meg folyton görnyedek, gyűlölöm, nem szeretem és rettegek hogy még nagyobb lesz. Félek nehogy annyira stresszelem magam, hogy a végén szoptatni se tudok majd emiatt a hülyeség miatt, de idegesít nagyon....


2015. aug. 17. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Én 90Hval kezdtem sokat nem nőtt 90I lett. Utána visszament sajna, pedig én nagyot szerernék. Azóta fogytam sokat így sajna már csak 80 Fes lett most gyűjtök a nagyobbításra. Melltartó kevés helyen van.
2015. aug. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt olyan nagy " csak" D-s, ebből lett F-es, szoptatàs utàn C-s lett,mint egy üres tejes zacskó :S
2015. aug. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nagynak szàmìt e de én D-t hordok alapból, És ez most sem vàltozott hogy a 34hetet töltöm 😊
2015. aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb két mérettel lett nagyobb. Nem okozott problémát. Szoptatás befejezése után maradt az új méret. Egy régi melltartómba sem férek bele.
2015. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz kellemes.. Nekem csak D-s volt, nem is nőtt hatalmasat, E kosaras lett belőle. De a hátam hamarabb fájt a mellemtől, mint a hasamtól.

Én hordtam éjszakára már az elején is sportmelltartót mert nagyon kényelmetlen volt az alvás nélküle.

Én akitől kérdeztem, mindenkinek visszament a melle az eredetire. Sőt, egyik anyuka barátnőmnek még kisebb is lett, mint előtte volt.

2015. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú, nem bánnám ha nekem is kisebb lenne..E-rõl kezdtem, most G-s. És még alig vagyok túl a félidõn....Kismama boltba vettem párat, de én külföldön élek. Otthon tuti aranyárban mérik. Alapból sem tudtam soha olcsót venni. Hordok éjszakára néha sportmelltartót, szoptatósat.
2015. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!