Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja folyton keményedik a...

2 napja folyton keményedik a hasam, főleg a nap végére. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Még csak a 27. hetet töltöm, korai ez. Első babával ilyen nem volt. Igaz, vele sokat pihentem, most meg ugye egy két éves és a háztartás mellett erre nem sok időm van. Magnéziumot szedek (magnerotot, ha épp érzem a keményedést), de amúgy nem szedek mást. Pihenni csak esténként tudok, ha elaludt. Van valami tippetek, mi segíthet még? Nem lehet belőle baj? Csak nem indul be emiatt előbb, ugye?
2015. aug. 19. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így reagálok a frontra. Szedj több magnéziumot most pár napig. Nekem 3x2-t ajánlott magnerotból az orvosom keményedés miatt.
2015. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3x2-t? Az igen! Én eddig egy-egy szemet szedtem esténként, mikor éreztem, hogy már kellemetlen a feszülés. Akkor még lehet, hogy picit többet veszek be. A front eszembe sem jutott, de tényleg, azóta van ez, hogy megjött az eső. Köszi a tippet!
2015. aug. 19. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet 3x1 is elég lenne hirtelen. Nem nagy dózis a magnerot csak mivel jól és gyorsan hasznosul, általában 1-2 szem is elég belőle de 6-ig lehet növelni ha szükség van rá. Én kettőt szedtem, ezért mondta a dokim egyből, hogy akkor 3x2 belőle..
2015. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az 1-1- szem. Egy átlag felnőttnek is-nem akarok hülyeséget írni,- úgy emlékszem,hogy 250 milligramm magnézium kel. Terhesség alatt ez megugrik és legalább 350 milligramm kell. Magnézium-citrát vagy magnerot 3x1 :)
2015. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!