Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Disznózsír striák ellen?

Disznózsír striák ellen?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már? Hatott?

2015. aug. 19. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szűzlány zsírját is kenheted, ez kizárólag a genetikai hajlamon és a hormonháztartáson múlik. Nem tudsz külső eszközzel beavatkozni.
2015. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkszar úgy tudom hatásosabb! :P
2015. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, elismerem, ez a nap egyik hülye kérdése, egy ilyet feltenni nekem is jár:D


Meg attól meg, hogy valaki nem hallott róla, működhet, nem kell mindig minden drága dolgot megvenni, ha van rá jobb házi praktika. Aki ajánlotta, ezzel kente magát a terhesség alatt, a terhes barátnői mind striásak lettek, neki állítása szerint egy sem lett.


Csak kíváncsi voltam, hallott-e már valaki erről. Én először azt hittem, hogy viccel, de teljesen komolyan mondta:D Eddig úgy tudtam, hogy ez a genetikán is múlik, de úgy döntöttem, egy próbát megér:D

2015. aug. 20. 07:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én kentem magam minden egyes nap olajjal, mint a kisangyal, aztán egyszer a 34. hét környékén úgy ébredtem, hogy csíkos a hasam. Szerintem is kenheted bármivel, ha hajlamos vagy rá, elő fog jönni.
2015. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki sokat hízik, annál könnyebben kijöhet,mint másnál, szóval azért nem CSAK hajlam kérdése. Én Eucerin kismama olajat használtam, és majd most is azt fogok,nekem nincs striám, de lehet csak mázli, viszont én 62 kilóval fejeztem be a terhességet...
2015. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem őszi-téli szakaszában sima testápolóval kentem, ha kentem. Aztán jött a tavasz a nyár, meleg lett, semmivel sem kentem. Júliusban szültem, 18 kilót híztam, egyetlen csíkom sem lett sehol, de még a bőröm se nyúlt meg. Vagyis kinyúlt, de visszaugrott 2 napon után.
2015. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hízni? A hasam olyan, mint egy labda, kő kemény, alig van rajtam fölösleg. Mégis megrepedt sajnos. Én hajlamos vagyok rá, a combjaim is csíkosak kamaszkorom óta. Tényleg kentem magam szorgalmasan, nem ezen múlik, ebben már biztos vagyok.
2015. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!