Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi indította be nálatok a...

Mi indította be nálatok a szülést? (nem orvos)

Figyelt kérdés

Az orvosom nem kapkodja el. Az első gyerekünk is 5kg+ súllyal született, a hasam szét akar szakadni akkora megint, nem tudok hajolni, ülni, járni, gyereket rendben tartani sem, mert azonnal égető, izomgyulladás szerű görcs húz be a méh tetején, vagy a hasizom, vagy valami ideg, nem tudom, de akadályoz mindenben már. Szóval vergődés az egész és 1,5 hétre kaptam időpontot, a kiírás napjára legközelebbre ctg-re.

Még van egy hetem és ez így elég tarthatatlan. (Az orvosom magánorvos, de szerinte még nincs itt a szülés ideje...)39h



2015. aug. 23. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy egyszerű séta (vagy a fagyi, amiért sétáltam:)), mondjuk jó nagyot sétáltunk a párommal utolsó este, éreztem már utána, hogy nagyon fáj a derekam. Másnap meginditották volna, szerencsére igy éjjel magától beindultak a fájások. :)

A dokim ezt javasolta, séta, vagy szex. :)

2015. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a hidegfront, szex, és fűszeres kaja (tzatziki).

A másodiknál hidegfront, kádsikálás behajolva, tapétázás, festés, és egy szülői értekezlet.

Hogy valójában pedig mitől indultak be, az persze örök rejtély marad. :) Mindkettő a kiírt időpont előtt született néhány nappal, már én is nagyon vártam. A másodikkal szabályosan megbeszéltem kínomban, hogy jöjjön ki, ha jónak látja ő is. Aznap éjjel meg is indult.

2015. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy jó orgazmus csodákra képes:-)

Az én dokim pont az ellenkezője volt a tiednek, nem szerette, ha a baba lacafacázik. Terminus napján be kellett feküdnöm, azt mondta, ha két napon belül nem bújik ki a fiatalúr, akkor megindítja a szülést. Nem volt kedvem addig se várni, este párszor felmentem lépcsőn a harmadikra és vissza, másnap reggelre megszültem.:-)

2015. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is az együttlét a férjemmel. De ha nincs itt az ideje a baba szerint, akkor semmi, még a csoda sem fogja kiűzni onnan. Elhiszem, hogy kényelmetlen, de nem tehetsz mást, mint vársz.
2015. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is a frontokban bíztam, de hőségriadó, viharok, hidegfront, most megint meleg és semmi eddig.

A szexben is bíznék, bár mostanra egy kevés kedvem sincs már hozzá.

A séta, mozgás, annyit tudok, amit a fiammal (2 éves) muszáj: őt emelgetni, üldözni folyamatosan, sétálni vele, de amúgy kidőlök tőle teljesen és reggelre meg minden fájás elmúlik, mintha terhes se lennék, ameddig meg nem kell mozdulni újra.


A több emeletes lépcsőzést még nem próbáltam, de éjjelente max 1 óránként kell lefutkorászni az emeletről wc-re, tegnap 20 percekig se bírtam, hajnalban már a wc ajtó közelébe költöztem fotelba aludni ágyneműstől, annyira elegem lett. Lehet kipróbálom a soklépcsőzést is, hátha.


Azért ilyen szerencsétlen ez a terhesség vége, mert az előzőnél rejtett vajúdásom volt, nem voltak fájások, csak megnyílt méhszáj és azonnal beindították a szülést is. Most ennek semmi jele, de ezerszer több dolgom lenne, amire pedig képtelennek érzem már magamat ebben az állapotban.

2015. aug. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!