Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg? Mit jelent,...

Nyugtassatok meg? Mit jelent, hogy a lepény a mellső falon tapad, állományában számos cysticus képlet? 38 hetes km

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 19:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

19:31-nek

Én vagyok az az "előző".

Én nem értem mi rosszat írtam azzal hogy majd amikor megszületik a babája kijön a méhlepény is.

Ebben szerintem semmi rossz nincs hisz ez a dolgok rendje,és ha a doktor tényleg nem mondott semmit akkor nem lehet nagy a baj,másképp beutalta volna kórházba!

2010. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
nem előző, hanem első.
2010. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
ja,bocs:-)
2010. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
19.31 vagyok, és 20.08-nak: nem nagyon szoktam mások válaszára reagálni, de a legelső hozzászólást nem tudtam szó nélkül hagyni. És persze nem Neked szólt :)
2010. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

NYUGI!!! :-)

38. héten ezzel már minden oké. A mellső fali lepény azért fontos adat, mert ha neadjisten császár kell, akkor a mellső fali lepényre vigyázni kell a vágáskor (a fundusban vagy a hátsó falon tapadó lepényt nem érinti a császármetszés). A cysticus képlet kifejezés jelenthet kb. 20 dolgot: leírták, mert ott van. Korionboholy, folyadékállomány, akármi. Nem daganat, nem rák, ha emiatt volnának rémálmaid.

2010. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, előző vagyok: a vérvétel lényege az lesz, hogy megnézzék a máj- és egyéb funkcióidat, vérlemezkeszámot stb., és további adatokat nyerjenek arról, hogy kell-e szülést indítani vagy nem (kizárjanak pl. pre-eclampsiát, amit a köznyelv toxémiának hív, de az igazi toxémia nagyon ritka).
2010. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
a második válaszolónak üzenem h igenis lehet ciszta a méhlepényen,ugyanis nekem is van.a 12 hetes uh-on derült ki.és a 18 hetes uh-on is még cisztás volt bár már csak minimális volt.
2010. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem is ciszta van a méhlepényemen. Akinél volt, minden rendben volt a terhességgel?
2010. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szia.Minden rendben volt a babával,bár nem nőtt akkorára mint az első babám,de nálam nagyon sok más tényező is befolyásolhatta a súlyát.Mindegy így sem lett kicsi:3920 g és 57 cm.A lepényről nem tudok neked mit mondani,mert amikor megszületett a kisfiam(az első fájástól számítva 40 perc volt)csak azt figyeltem,hogy egészséges-e és a többit el is felejtettem megkérdezni,de szerintem ha bármi lett volna a lepénnyel akkor biztos szóltak volna.Most volt 5 hónapos és majdnem 10 kiló,szépen fejlődik,már forog oda-vissza.A hozzátáplálást a héten fogom elkezdeni,de egyenlőre még a cumisüveget sem fogadja el,csak cicizik.Ha bármire kíváncsi vagy akkor írjál.Jó pocakoskodást:)
2010. aug. 26. 17:59
 20/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál. Nekem most találtak cisztát a lepényen és eléggé félek.

Nem tudom, hogy mire számítsak, hogy mitől lehet, remélem nem valami fertőzés jele.

Neked hány hetesen volt? Ciszta volt vagy "csak" cysticus képlet? vagy az ugyanaz?

12. hetes kismama vagyok a 2. babával.

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Boldog babázást egyébként

2010. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!