Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S!? Ugye nem a magzatviz...

S. O. S!? Ugye nem a magzatvizem szivárog?!

Figyelt kérdés
Már harmadszorra érzem olyat, mintha bepisilnék. Elég sok, vízszerű folyásom van, és például az előbb is tüsszentettem és hirtelen olyan sok jött, mintha bepisiltem volna egy kicsit. Ugye ez nem a magzatvíz?Másnak is van ilyen?
2010. márc. 11. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mikorra várod a babát?
2010. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok
2010. márc. 11. 19:49
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudom mit írjak ilyen kérdésekre mert nem akarok feleslegesen ijesztgetni de ezzel a magzatvizes dologgal úgy vagyok hogy jobb ha megnézeted nekem 2 éve 21 hetesen folyt el úgy hogy először csak egy kicsi aztán zúdult nekem akkor sokan azt írták nem valószínű hogy a magzatviza szivárog biztatásnak jó volt de sajnos nem volt igazuk ezért én inkább azt írom biztos nem az ne ijedjél meg de a tuti biztos kedvéért és ha tényleg víz és nem nyálkás folyás akkor inkább nézesd meg ügyeleten biztos megértik vagy legalább megnyugtatnak ha megnézi orvos további szép és nyugodt baba várást
2010. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem akkor ez nem magzatvíz.Nem lehet,hogy tényleg bepisiltél?Ezt most nem bántásként mondom,de terhesség alatt gyengülhetnek a hólyagzáró izmok,és elcseppenhet a vizelet.
2010. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, és próbáld meg megszagolni, szerintem is pisi lehet...
2010. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok írd meg hogy nem az volt nagyon szorítok
2010. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy cikinek tartjátok, de kivettem gyorsan a szemetesből az eldobott tisztasági betétemet és sárgás rajta a kifolyt valami. A magzat víz is sárga lenne? Hirtelen megijedtem , mert olyan érzés volt mintha tényleg bepisiltem volna. Így gyorsan kirohantam a budira és cseréltem tb-t. Nem lehet, hogy valami fertőzésem vagy gombám lesz és attól lett ilyen sok folyásom?
2010. márc. 11. 19:59
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb az egészbe, hogy jobban félek, hogy elvesztem a picit mint az első 12 hétben. Annyi olyan esetet hallani amikor minden előjel nélkül pont a 20. hét körül történik tragédia.
2010. márc. 11. 20:00
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz nem sárgás. áttetsző.
2010. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, az a legrosszabb, próbálj megnyugodni, öltözz, fel, menj ki a levegőre egy pár precre. Utána gyere, írj.
2010. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!