Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S!? Ugye nem a magzatviz...

S. O. S!? Ugye nem a magzatvizem szivárog?!

Figyelt kérdés
Már harmadszorra érzem olyat, mintha bepisilnék. Elég sok, vízszerű folyásom van, és például az előbb is tüsszentettem és hirtelen olyan sok jött, mintha bepisiltem volna egy kicsit. Ugye ez nem a magzatvíz?Másnak is van ilyen?
2010. márc. 11. 19:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy minden kis hülyeséggel paráztatom magam.
2010. márc. 11. 20:05
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha sárgás szinű akkor lehet mégis vizelet.Bár a gombás fertőzésnél is sárgás szinű folyás van.Talán,hogy megnyugodj orvoshoz kéne menned.
2010. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj! A magzatvízről egy dologban mindenki egyetért (orvos, védőnő is!), hogy az VÍZ!!! Tehát átlátszó, színtelen, szagtalan! Ha sárga volt, akkor lehet pisi vagy folyás, de nem magzatvíz, úgyhogy nyugi!


A fertőzéssel kapcsolatban sem kell izgulnod, mert a babád a védett kis burkában teljes biztonságban van, még ha neked lenne is valami fertőzésed, majd a szülésig kikezelik. Szólj legközelebb az orvosnak, addig pedig figyeld magad és ne aggódj! Főleg pedig ne gondolkozz azon, hogy mennyi a tragédia, mert a felesleges idegeskedés nem csak a babának, de neked sem tesz jót! :-)

2010. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Múlt héten voltam uh-on, akkor minden rendben volt. Ez a számomra furcsa folyás leginkább ma kezdődött.

Jövőhét csütörtökön kell mennem a magánrendelésére. De ha fertőzésem vagy gombám lenne, akkor járna hozzá kellemetlen tünet is, nem?

Tuti , hogy sárgás volt, nem átlátszó. Remélem tényleg nincs gond. Ma már nem is fogok tudni aludni..........

2010. márc. 11. 20:21
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha tüsszentés hatására érezted, hogy jön, akkor az pisi. Sajnos tapasztalat. :S

28 h

2010. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhességem alatt szinte végig erős sárgás folyásom volt, tüsszentéskor nagyobb mennyiségben.
2010. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magzatvíz volt, ha sárga színű.
2010. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Egy kicsit megnyugodtam, de azért inkább odafigyelek. Akkor nagyjából az a lényeg, hogy amíg sárgás és nem vizes, addig nem magzatvíz.

Köszi a válaszokat!

Szép estét!

2010. márc. 11. 20:40
 19/19 anonim ***** válasza:

az folyás.nekem is sárgás folyásom volt,és hozzáteszem h nem gomba volt.kaptam rá kúpot és elmúlt.azóta nincs is.tehát nyugi.


30 hetes km

2010. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!