Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van ertelme...

Szerintetek van ertelme holnap ultrahangra menni? Reszletek lent:

Figyelt kérdés
Holnap privat dokihoz mennek ultrahangra(eleg draga),mert ketszarvu mehem van es nagyon izgulok,hogy jo helyen tapadt e meg.Viszont meg csak az 5.het elejen jarok. Felek,hogy meg korai es nem latni semmit. szerintetek? Ugy felek,hogy valami baj van!
2010. márc. 11. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Én 4 hetesen és 4 naposan voltam mert nekem meg volt egy méhen kívülim, mert az egyik petevezetőm le volt szűkülve, és azt mondták 50 % az esélyem hogy megint így járok.Én elmentem és azt mondta a doki jelzem nagyon jó gépük van hogy lát valamit a méhben olyan másfél mm-es de sajnos erre még nem lehet bizton mondani hogy terhesség.Rá 4 napra kellett visszamennem senkinek nem kívánom azt a négy napot akkor voltam 5 hetes 1 napos és akkor már azt írta a papíromra hogy bizonyított terhesség 4.4 mm petezsák.Ha még nem múltál 5 hetes és drága ha csak pár napot vársz is biztosabb lesz a dolog.Nekem is mondta a doki mikor felhívtam és mondtam neki hogy még csak 2-3 napos a menszi elmaradás, hogy ne menjek mert nem igen lát semmit de én erősködtem.De picit akkor is megnyugtatott az a 1.5 mm buborék is.Azóta 14 hetes leszek és már több mint 5 centi.Szóval szerintem ha 5 hetes elmúltál lassan mehetsz hátha lát valamit de ha bírod pár napig még akkor várj.


Kérlek írj mindenképp átérzem a helyzeted tudom nagyon nehéz a bizonytalanság.Nekem a méhen kívülivel már hamar panaszaim voltak,amit igazán nem ismertem fel pedig fel lehetett volna.(elvileg a hőmérőzésből tudom hogy a fogantatás után 5 nappal kávézacc színű barnázásom volt de csak egyszer, menszi előtt egy héttel 2 nap is elég erős görcseim voltak, majd amikor végül is kórházba mentem lázas lettem semmi ok nélkül és levert,nagyjából ennyi, tehát végül is a szervezetem jelzett hogy gond van)De még idejében orvoshoz kerültem.Most semmi bajom nem volt így bíztam hogy most jó helyen van.És így is volt.:)


Remélem neked is sikerül és boldog babavárást kívánok.


13 h 2 napos kismami

2010. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hét 2 naposan mentem el először, és a megnagyobbodott méhnyálkahártyán meg pici fekete folton kívül nem látott mást. (sztk-s hüvelyi ultrahanggal). Valószínűleg a teherbeesés a ciklus végén történt, ezért nem látja a petezsákot még. Vérvétel után (béta hcg), két hét múlva megyek vissza ultrahangra. Remélem arra már minden rendben lesz. Javaslom várj még, mert nagyon rossz azt hallani, hogy nem látom az ultrahangon....
2010. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5+4 hetesen voltam, és már volt egy 14mm-es szabályos petezsák, illetve már megtudta állapítani, hogy méhen belüli terhességről van szó.
2010. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a betöltött 6. héten voltam (utolsó mensi után 6+1), akkor már lehetett látni a petezsákot. Én is a méhen kívülitől féltem. Aznap megnyugodtam, annak ellenére, hogy szívhang még nem volt. Visszarendeltek 2 héttel későbbre, ott már volt szívhang is.

Holnap konkrétan hány hetes és napos leszel? 5+....? Vagy csak 4+.... ?

Tudom, hogy nehéz a várakozás, de az 5+.... -t mindenképpen érdemes megvárni. Úgyis visszarendelnek majd a 8. hét körül, a szívhang miatt.

Ma péntek van, most jön 3 nap, itt a hétvége és a hétfői ünnep. Próbálj meg kicsit kikapcsolódni. Tudom, hogy ez ilyen helyzetben nagyon nehéz, de ne gondolj semmi rosszra. És ha jövő hét elején mennél? :)

Nagyon drukkolok Neked és várjuk majd, hogy mit mondott az orvos.


26 hetes kismama

2010. márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszt!

Meg mindig itthon tetovazok,du.5-kor lenne vizsgalat.Az igazsag,hogy az orvos szamitasa szerint vagyok 5 hetes.viszont en tudon,hogy 17.en termekenyultem meg.Az a baba fejlodese szempontjabol meg csak 3 es fel het nem? En mar komolyan beleorulok a talalgatasba. Viszont,ha ma nem megyek a vizsgalatra,akkor csak 2 het mulva tudok megint menni. Viszont,ha ma nem latnak semmit,akkor meg kidobtam egy csomo penzt az ablakon.

2010. márc. 12. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod is hogy mikor sikerült, és tényleg akkor és nem vagy négy hetes sem, inkább várd meg még a két hetet. Tudom hogy milyen nehéz, és 3 hetet vártam a petezsák és a között hogy megtudjam, van e benne baba is, aztán kiderült hogy két baba is van! Kitartás!
2010. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10.13-as vagyok, hogyan döntöttél végül? Voltál ma UH-n? Ha igen, látott valamit az orvos?

Drukkolok nagyon.

2010. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia, na voltál? Én 12-én voltam akkor maradt ki 5 hete és 2 napja, 13 mm-es petezsák volt látható, méhen belül. A papíron 6(+/-1hét) szerepel. Tehát Én is csak az 5. hetet töltöttem be, és csak azért menten tudjam e hogy méhen belül van. Tehát ha a 6. hétben vagyok, akkor Én is csak 4 hete eshettem teherbe, valószínű, mert a 26-ai eseméníből még nem hiszem hogy kimutatható lett volna valami. Kitartás! Ne izgulj, az nem tesz jót egyikteknek sem!!!!
2010. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Vegulis,nem mentem el,mert szerintem negyon korai lett volna. Egesz hetvegen dolgoztam,megprobaltam nem ra gondolni.Sikerult,ugyhogy lenyugodtam.El kell utaznom,ugyhogy majd csak jovo het kozepe fele tudok menni Uh.ra. Majd megirom mi volt.

Koszi szepen mindenkinek!!!

2010. márc. 15. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!