Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes km vagyok, vannak...

25hetes km vagyok, vannak napok mikor 10nél többszök keményedek, mi történik ilyenkor a pocakban és mitcsinálnak a kórházban?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen idős terhesen én azt vettem észre, hogy akkor keményedik, amikor mocorog, és megfeszül a méh. Nem erre gondolsz?
2010. márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, én már a 20. héttől érzem. De már előtte is van méhösszehúzódás, csak még pici a méhed, nem feltétlenül érzed. Szóval teljesen természetes folyamat. Ha nincs mellette görcs és vérzés, még előnyös is a babára, mert friss vérrel telik meg a méhfal. Ezek azok az ártalmatlan méhösszehúzódások, amik kellenek a terhesség alatt.

23. hetes kismami

2010. márc. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen! Van olyan, hogy akkor keményedik amikor mozog, de nem minden esetben. Az orvos mindíg azt mondja, hogy 10 keményedés után hívjam és valószínű befektet, de azt nem szeretném. Egy 3éves gyerek mellől nem egyszerű elmenni.Ha fekszem sokszor akkor keményedik, akkor miért jobb a kórházban feküdni?
2010. márc. 12. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, hidd el, ez teljesen természetes.

Esetleg szedjél MagneB6-ot.

2010. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A másodikkal nekem is sokat keményedett. Szerintem azért, mert többet mozogtam,a kicsi mellett nem tudtam pihenni. Kettessével szedtem a magnéziumot. Én úgy tudom azt kell figyelni, hogy mennyi ideig tart a keményedés. Végig keményedtem, majd 3 nappal túlhordtam a második babám.
2010. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rengetegszer keményedett be a hasam, már a 20dik héttől kezdte! Volt hogy óránként 5ször is. Azt figyeltem meg hogy főleg akkor ha sokat rohangásztam, dolgoztam. Én is kicsit aggódtam miatta de a doki azt mondta hogy szedjek MagneB6-ot és az segitett valamelyest. A 37. hétig szedtem reggel-este 2-2 szemet. A hugomnak is pont igy volt, szerintem ez teljesen normális a terhesséeg alatt.
2010. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!