Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetes kismamák, látszik...

17-18 hetes kismamák, látszik már a pocitok, érzitek e a babát, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Tudjátok már a baba nemét?
2010. márc. 12. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A 17-18. hétben úgy néztem ki, mint egy jól lakott kismacska. :-)

De már éreztem őt mocorogni, nagyjából a 15. héttől. Hozzáteszem, harmadik baba. Tudtam, hogy mire kell figyelni. A nemét már a 12. heti genetikai ultrahangon megtippelte a doki, ami mostanra megerősítést nyert. Eszerint kislány! :-)


21. hetes kismama

2010. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 17.héten tudtam meg a baba nemét, kislány lesz. A hasam már látszik, de inkább csak az ismerősök, és a nők veszik észre, a pasik akik nem tudják nem is látják... Nekik nincs szemük az ilyesmihez :). A 17. hét végefelé éreztem először gyanús "pöcköléseket" a hasfalamon, az már a baba volt. (Első baba) Kb onnantól javult sokat az állapotom is, mert az első 4 hónapban minden áldott nap rosszul voltam, hánytam, émelyegtem. Aztán azóta már nincs ilyen gondom.

19.hetes kismama

2010. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én szombaton leszek 18 hetes. Nincs nagyon pocim, szinte senki nem veszi észre, hogy terhes vagyok. A baba nemét még sajnos nem tudom, pedig már nagyon kiváncsi vagyok. Múlthét szombaton éreztem elsőnek a baba mozgását.
2010. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia nekem is ez már a 2. baba, az első lány Chorion-(boholy-)mintavételem volt, ezek alapján most kisfiút várunk. 15.héttől már én is érzem a magzatmozgásokat. A hasam meg akkora mint a focilabda.
2010. márc. 12. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ma léptem a 17. hétbe, és már egy hete érzem a mocorgást, bugyborgás-szerűen illetve kis finom dobolásokat :-). A hasam nőtt, látszik, és kellett vennem terhesnacit egy hete.
2010. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól lakott kismacska :-))) Ez nagyon aranyos :-) Én 17hetes+4napos vagyok, néha jobban, néha kevésbé látom, hogy másképp néznék ki. Ma már muszáj lesz nadrágot néznem, mert a mostanit, az egyetlent a régi ruhatáramból, a jövő héten már nem fogom tudni felvenni. Sajnos én még nem érzem a baba mozgását, vagyis nem vagyok biztos benne, hogy az az... (első baba lesz).
2010. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem már 10 hetsen látszott a pocim,de nagyon!:)

most 17 hét és ugy nézek ki mint aki legalább 6 hónapos+kb 30 cm.t nőtt a pocim körfogata mióta elöször mértük,az 8 hetesen volt!

2010. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!