Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nap hányszor mozog a...

Egy nap hányszor mozog a babátok? Mi a normális?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy lehet "normális" számot mondani, gyerekfüggő, anyafüggő. Az én Picikém nagyon izgága, naponta 4-8x érzem, és elég hosszan. (de engem is örökmozgónak tituláltak kiskoromban.)

Biztos, hogy nem kell aggódni amiatt, ha keveset mozog, csak számíthatsz rá, hogy nyugodtabb gyerek lesz, és nem hiperaktív.


22hetes k.m.

2010. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én napközben csak néha érzem, hogy vándorol, este pedig ha lefekszem ilyen dobbanásszerűt és sokszor olyan mintha egy kő nyomna majd arrébb megy. Ennek a sűrűsége változó van hogy csak este érzem és nappal nem van hogy nappal is. De az is lehet hogy azért mert azért elég vastag a hasfalam.


21 hetes km

2010. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap érzem, alig van pár óra, hogy ne adna magáról életjelet. Nagyon aktív. Kérdeztem a védőnőt, hogy mennyit kell éreznem, akkor voltam 26 hetes. Azt mondta, reggel-délben-este egy kicsit.

Kolléganőm babája alig mozgott, makk egészséges, gyönyörű kisfia van.

2010. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok. Reggel és este mindig érzem, este aktívabb, olyankor elég sokáig mocorog. Nappal kb 2-3x érzem, általában délelőtt és délután is 1-1x.

De tényleg változó, függ a kismama testalkatától, függ a méhlepény elhelyezkedésétől, függ a baba aktivitásától is.

Neked hol tapad a méhlepény és hányszor érzed mozogni a babát?

2010. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Naponta kb 5-6 alkalom van, amikor 10-30 percre elpihen. A többi időben folyamatosan érzem, - kaparász, csikiz, rúg, vonul... :)

De extra aktív, egy képünk sincs róla, mert csak a kondenszcsíkja látszik. :D

28 hetes km

2010. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!