Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki használt Klion-D 100at a...

Ki használt Klion-D 100at a terhessége alatt? Nem árt a babának? Én most vagyok 13 hetes, s azt irták fel s félek hogy valami baja lesz.

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én használtam anno terhesen. Nem lett semmi bajunk. Gombára kaptad ugye? Ha igen akkor sokkal jobb a kúp. Prevaril a neve. Vény nélkül kapható, nekem azt ajánlotta az orvosom.
2010. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is használtam,nincs baja a fiamnak.
2010. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam. Bár még nem született meg a fiam, de nem is aggódom miatta. A nőgyógyász a terhesség tudatában írta fel...ha gáz lenne, akkor biztos mást ajánl.
2010. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem árt a babának.


A fertőzés viszont, amire írták, árthat. Ha felszáll és megfertőzi a magzatburkot, akkor vetélés/koraszülés lehet belőle, mert a fertőzött magzatburok megrepedhet. Mindenképpen ki kell kezelni a fertőzésedet.

2010. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam, 5 hetes terhes voltam. A doki azt mondta, hogy a fertőzés nagyobb veszélyt jelent, mint a gyógyszer.
2010. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!