Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogászatra hányadik héten...

Fogászatra hányadik héten kell menni? Kötelező?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, ha akarsz, mész. Tulajdonképpen semmi se kötelező, csak kell 4 pecsét a nődokitól a kiskönyvbe, ha azt akarod, hogy kapj gyedet. a többi tőled függ. Lehet, hogy a védőnő szívózik kicsit ezügyben, de mindegy, mert nem kötelezhetnek semmire. Saját belátásod, hová mégy és mikor.
2010. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen, a kismamakönybe pecsétel az orvos (vinni is kell), nincs megszabva, h mikor, tekintve h néhol egy hónapos a várólista....

én 5,5 hósan mentem, nem tudtam h fogínygyulladásom van, de jó h elcsípték és kezelték...a baba okozhat sok változást ilyenkor

2010. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. elméletileg azért kötelező, mert a kiskönyvet ki kell tölteni.....valóban nem nézik meg később.....hidd el jó ha elmész
2010. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2010. márc. 12. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy a kérdésemmel "idepofátlankodtam",de a tiedhez kapcsolódik és nem akartam én is kiírni.Én azt szeretném tudni,hogy kérhetem csak azt,hogy nézze meg a fogaim és pecsételjen,vagy mindenképpen megcsinálja azt ami szükséges(tömés,fogkő levétel stb)mert ugyanis csapnivaló doki akihez tartozom körzetileg és magándokihoz szoktunk menni ha gond van a fogainkkal.Köszi ha válaszoltok.
2010. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Salgótarjánban nem kötelező sem a belgyógyász sem a fogorvos. Itt a védőnő ad egy papírt az első alkalommal a kötelező vizsgálatokról, de ezen egyik sincs feltüntetve. És még csak nem is mondta sem az orvos, sem a védőnő, hogy menni kellene máshova is...


26 hetes kismama

2010. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kötelező.meg is kérdeztem a védőnőt,meg a nődokit,és ők mondták.a pecsétek számítanak.
2010. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért olyan nehéz elmenni fogorvoshoz. Ha van egy gyulladás valahol a szádba amit nem vettél észre, kárt okozhat a babuciba. Szerintem kilehet ennyit bírni a babáért. Persze mindenki másképp gondolkozik... 25+6h km.
2010. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én voltam,fontosnak tartottam..először 12 hetesen,majd 25 hetesen..Fogkövem van,a doki azt mondta,hogy majd szülés vagy később szoptatás után leszedi..8 hónapja szoptatok,lassan vissza kellene mennem..:-) Szerintem menj el,legalább egyszer..
2010. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én most vagyok a 33. hétben és csak most mentem el a fogorvoshoz mert eddig nagyon problémás volt a terhességem.Nem szólt semmit hogy miért jöttem későn.3 fogamat kell tömni,van fogkövem is egy kevés de azt majd szülés után.Szerintem menjél el,elhiszem hogy senki sem szereti a fogorvost de egy ellenőrzés nemárt.
2010. márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!