Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy hamarabb jön? 30...

Lehet hogy hamarabb jön? 30 hetes km

Figyelt kérdés
Első gyermekemet 37 hétre szültem, előtte 2 hétig kórházban feküdtem, mert nyitva voltam. Szerintetek elképzelhető hogy ez is hamarabb jöjjön? Mostanában gyakran keményedek, görcsölni nem görcsölök, csak olyan "mintha nehéz lenne a hasam alja, majd kiszakad" érzésem van. Méhszájam állapotát nem tudom (doki nem vizsgálta még), viszont néha olyan feszítő, szúró érzés van a hüvelyemben. Mit gondoltok? (bocs ha hosszú voltam)
2010. márc. 12. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló cipőben járok. Szerintem mindenképpen nézesd meg a méhszájadat. Addig is pihenj sokat és szedjél magnéziumot.Én 34 hetes vagyok és a 27. hét óta nyitva vagyok. A 36. hétig tartsd bent valahogy!
2010. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 29. hétben járok, és a legutóbbi méhszáj értékem (28. hét) 2110. A 24. hét óta nyitva van, igaz 4. baba. Én is sokat keményedek, de biztos vagyok benne, hogy nem akar majd idő előtt megszületni. Ugyanis a másodikkal és a harmadikkal is elég hamar nyílni kezdtem, mégis indították a szüléseket 40. és 39. héten. Nagy valószínűséggel neked sem fog a 37. hét előtt születni, de persze azért kíméld magad, amennyire csak lehet + magnézium (nekem azt mondta az orvosom, hogy napi 2000 mg-ig is elmehetek, ha negyon keményedek v, görcsölök).
2010. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Elképzelhető,hogy jön a babód..de szerintem ne is gondolj erre...a keményedés sajnos normális dolog..én is nagyon sokat szenvedtem a 37 héttől....pediga kiírt napnál egy nappal szültem előbb...kitartás..pihenj sokat...zuhanyozz ...lazíts..sajnos erre nincs jobb recept!

Könnyű szülést neked...jó babázást

2010. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..jah...és ne felejtsük el ez a hü...e időjárást sem...ez sem könnyíti a helyzetet...
2010. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!