Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye még nem erezhetem 9...

Ugye még nem erezhetem 9 hetesen a babámat?

Figyelt kérdés
Második terhessegem. Tisztaban vagyok vele, hogy ez még nagyon korai lenne, de nagyon hasonlit ahoz az erzeshez amit az első babammal éreztem. Akkor a 15. heten ereztem.
2015. szept. 11. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Kizárt. Legkorábban 13-14. hét környékén lehetséges. Még annyira puhák a csontjai, hogy a vastag méhfalon és egyéb lágyszöveteken keresztül nem tud elég erőt kifejteni, hogy érezd.
2015. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Háááát nem tudom.... :)

Én a 3. babámat a 11. héten éreztem. Tuti ő volt!

A 4. babát most a 15. héten sem érzem :( méééég... :D

2015. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye? Én is érzem. A 9. hèt előtt kezdtem érezni, aztàn elhessegettem a gondolatot, de most 10. hetet töltöttem és egyre sűrübben érzem és erősebben is. Szerintem ő az. 3.baba, és előzöekben is 12hetesen éreztem, a kisfiamat pedig 13 hetesen kìvülről is lehetett érezni. Ahogy nő úgyis kiderül,hogy őt érzed- e.
2015. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén? Kizártnak tartom. De még többedik terhességnél sem hiszem,hogy akár 10-12 hetesen érzi valaki. A méh ilyenkor még a szeméremdomb mögött van.
2015. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!