Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az a babakocsimárka...

Melyik az a babakocsimárka aminek nagy és masszív kereke van?

Figyelt kérdés
MInt pl a tako.
2010. márc. 13. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Igen a Tako jumper pl.az is jó nagy kerekű!

Én is ebben utaztam,hogy jó nagy és felfújható kereke legyen!Végül e mellett döntöttünk!Tegnapelőtt vettük meg!Üdv:22 hetes kismama


[link]

2010. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
[link] Nekünk ilyen van, elégedett vagyok vele. És nem mellékes, hogy az ára sincs az egekben.
2010. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van: [link] Tökéletesen megvagyok vele elégedve
2010. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaz nem a legújabb típus,de nekünk bergon cross babakocsink van. nagy kerekek, kényelem vízszintesik dönthető, minden megvan ami egy csecsemő kényelmét kielégíti és nem utolsó sorban jó nagy ezért elég sokáig használható, kényelmesen elfér a baba. a nagy kerekeivel könnyen tolható és mivel cross rugók vannak a kerekeknél amik megelőzik azt hogy a baba egy nagyobb bukkanónál kiugorjon a kocsiból. nekünk nagyon bevált.amúgy eladó is,már csak akkor használjuk ha szép idő van és kinn alszik a kisfiam.
2010. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Wampool raiders van. Olyan, mint egy traktor :) hatalmas, masszív, nagyon szeretem.
2010. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Wampool roadster. Bocs
2010. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Mi ilyet vettünk a kislányunknak,nagy felfújhatós kerekei vannak,és jól is néz ki,én ajánlani tudom.

[link]

2010. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat..remélem találok valami ilyesmit használtan
2010. márc. 13. 12:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem cam van. olcsó és tök jó. kerekei nagyok, de nem ormótlanok, bolygósítható, több funkciós...és egyszerűen tökéletes. a gyerek is imádja, meg én is.
2010. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi,

sikerült találnom használtan wampolt ..ma megyünk érte:)

2010. márc. 14. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!