Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masszív, erős pelenkázós...

Masszív, erős pelenkázós kiságyat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Brendon,Tégel a két legjobb üzlet és jó áron is ki lehet fogni.
2010. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Minden bababoltban ahol jártunk vltak nagyobb, masszívabb darabok és kisebb, olcsóbbak is.

Kenguru Gold, Katica, Baby PLanet, Babaszafari...

A Brendonban tényleg sok fajta van de sajnos a legdrágább bababolt amiben valahha jártam :( Ha ott kinéztünk valamit általában máshol vettük mag sokkal olcsóbban.

2010. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kell masszív legyen?
2010. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretjük a masszív, igényes bútorokat.
2010. júl. 10. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi innen rendeltük tavaly a fiam " Viktor kombi " kiságyát:

www.faktumbutor.hu

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, nagyon jó választás volt. Ez tényleg masszív és igényes darab.

2010. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: a Faktum Viktor kombiágy mennyibe került?
2010. júl. 10. 22:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Esetleg írnál róla bövebb tapasztalatot?
2010. júl. 10. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Faktumos bababútoraink vannak és rettenetesen meg vagyunk vele elégedve. Nagyon masszív és strapabíró az tuti, a fiam nem egyszer "letesztelte". Én is csak ajánlani tudom és az ára is még elfogadható, legalábbis a minőségéhez képest mindenképpen.
2010. júl. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tegnap 22:04-es vagyok.

Ezen az oldalon találsz róla képeket:

[link]

Pontosan már nem emlékszem, de olyan 70.000 Ft körül volt az ára.

Nagyon praktikus kombi kiságy, alul van neki két óriási fiókja, ahova tényleg nagyon sok minden belefér, azon kívül van még 3 fiók benne és 4 polc, amire szintén sokmindent fel lehet pakolni, hogy a pelusozásnál és fürdetés után is minden babaápolási kellék kéznél legyen. Tényleg nagyon szépen kidolgozott bútorról van szó, ami későbbb szétszedhető két különálló részre. A kiságy részét gyermekágyként lehet használni ( 140 x 70 cm-es ágy lesz belőle )ami kb.8-9 éves korig biztosan jó, a pelenkázó részt pedig szuper kis komóddá lehet alakítani,ami szintén hasznos dolog egy gyerekszobában. Én csak ajánlani tudom!

2010. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Brendonban kinéztünk egy kombi ágyat, leszabattuk, és apuka itthon összerakta. Masszív nagyon, kettőnket is elbír, van ágyneműtartója, utána használhatom a pelenkázót komódnak. Összesen került 20 ezer forintba, ugyanaz a Brendonban súlyos 80 ezer volt.

2010. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!