Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt terhesség esetén...

Nem várt terhesség esetén hogy döntétek? Inkább nők válaszát várom

Figyelt kérdés

Kapcsolatba kerültem a Balatonon egy 17 éves fiúval családi nyaralás közben és teherbe estem pedig szedtem fogamzásgátlót.Ma voltam orvosnál mert szédültem, fájt a fejem és hasonlok és 100% hogy terhes vagyok. Szeretem a férjem de jól esett hogy egy fiatal fiúnak tetszem és engedtem a kísértésnek. Már van 3 gyermekem a páromtól de nem akarom őket elvesziteni, szeretem a párom és bánom amit tettem, még sosem csaltam meg.

33n


2015. szept. 14. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim válasza:
78%
most ez komoly???
2015. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Nem viccből jöttem ide tanácsot kérni. Ha valaki nem tud tanácsot adni kérem ne irjon
2015. szept. 14. 20:41
 3/62 anonim ***** válasza:
55%

A "nem várt terhesség" címén egy fiatal kislány botlását gondoltam, nem egy 33 éves 3 gyermekes anyuka kalandját egy 17 éves sráccal. Megérdemelted.

Én a helyedben (bár sosem csinálnék ilyet) elmondanám a férjemnek és remélném a legjobbakat.

2015. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
42%

Emm abortusz? Ha nem akarod hogy a ferjed megtudja es elvaszitsd a csaladod ezt az egy lehetoseget latom. De azert ne sertodj meg felnott nokent hogy lehettel ilyen idiota?!

18/L

2015. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Ha tudom hogy ez lesz előtte le ülök, szedtem fogamzásgátlót ezért engedtem meg neki hogy elmehet bennem
2015. szept. 14. 20:45
 6/62 A kérdező kommentje:
Tudom hogy idióta vagyok csak jól esett hogy egy fiatal fiúnak tetszem és ő is helyes volt. Egy kis kalandra vágytam csak nem ezt akartam
2015. szept. 14. 20:47
 7/62 anonim ***** válasza:
33%
Fogamzásgátló mellett? Hát ez pekk... Biztos hogy tőle van? Hát három gyerek szerintem éppen elég. Bár én jelenleg egyedülállóként, vagy így még gyerek nélkül biztosan nem tenném, de a te helyedben valóban megfontolandó az abortusz...
2015. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Biztos, a párom jelenleg beteg (nem komoly betegség) és olyan gyógyszert kap amitől nincs merevedése vagy hs van akkor se megy el mert 5perc után le kokad
2015. szept. 14. 20:53
 9/62 anonim válasza:
52%

hát már ne is haragudj, de nem tudtam másra gondolni, csak hogy kamu, mert;

1. egy 33 éves nő, hogy lehet ilyen felelőtlen? (oké, hogy tabit szedsz... de megcsalod a férjed egy 17 évessel, további kérdést vet fel, hogy ő még kiskorú..)

2. ha igen, pont ez az, hogy miért itt kér segítséget?


de ezek szerint igaz.

Nos, én az őszinteséget javasolnám, hiába nehéz. De én mindig annak a híve vagyok, ha már erőnk van hibázni, akkor legyen erőnk fel is vállalni. Senki sem tökéletes, de ha hibázik akkor vállalja a felelősséget. Én is így cselekszem.

Sok sikert!

2015. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Igazából fel merném vállalni ha nem szeretném a férjem de szeretem és kétségbe vagyok esve hogy elveszithetem. 10 éve szeretem és míg élni fogok szeretem, tudom nagyon jól hogy felelőtlen voltam.... :( :(
2015. szept. 14. 20:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!