Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt terhesség esetén...

Nem várt terhesség esetén hogy döntétek? Inkább nők válaszát várom

Figyelt kérdés

Kapcsolatba kerültem a Balatonon egy 17 éves fiúval családi nyaralás közben és teherbe estem pedig szedtem fogamzásgátlót.Ma voltam orvosnál mert szédültem, fájt a fejem és hasonlok és 100% hogy terhes vagyok. Szeretem a férjem de jól esett hogy egy fiatal fiúnak tetszem és engedtem a kísértésnek. Már van 3 gyermekem a páromtól de nem akarom őket elvesziteni, szeretem a párom és bánom amit tettem, még sosem csaltam meg.

33n


2015. szept. 14. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
48%
Én gondolkodás nélkül elvetetném.
2015. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Nő vagy?
2015. szept. 14. 21:02
 13/62 anonim válasza:
54%
Ugye nem akarod megszülni? El tudod intézni az abortuszt anélkül, hogy megtudnák? Gondolom az pár nap kórházat jelentene. Mintha elutaznál? Biztos elhagyna, ha megtudná? Egyáltalán hogy történt ez családi nyaraláson?
2015. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
60%
Én biztosan elmondanám. Nem szeretnék olyan házasságban élni, ahol ekkora horderejű titok van. Főleg mert szeretem a férjem.
2015. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
Egy bárban ismerkedtünk meg, másnap találkoztunk a Balatonba le tapizott stb másnap megint de alám nyúlt már és meg csókolt, harmadik nap álltam a gyrososnál és oda jött hogy szabad a szobája nem lenne kedvem felmenni mondtam hogy rendben és szóltam a páromnak hogy el megyek sétálni kb 1 óra és jövök, aznap este még egyszer volt aktusunk a abba a kerek öltözőbe és utolsó este smsbe írt hogy bent van a vízben nem mennék le, a párom épp fürdött és mondtam neki hogy le megyek még uszkálok egy kicsit ekkor volt az utolsó de egybe 3 aktusunk is.
2015. szept. 14. 21:24
 16/62 A kérdező kommentje:
Nem tudom meg tartsam vagy sem. Egyrészt a férjem végett mert nem akarom elvesziteni másrészt meg csak az én gyerekem és a szívem alatt van. Ezért kértem itt tanácsot
2015. szept. 14. 21:26
 17/62 anonim ***** válasza:

11 vagyok, és nő.

Ha megtartod, akkor viszont el kell mondanod a férjednek. Egyrészt mert úgy becsületes, hogy nem nevelje más gyerekét abban a hiszemben, hogy az övé, másrészt meg, ha jól értem, nem is tudnád azt mondani, hogy az övé, mert nem közösültetek.

Azt mérlegeld, hogy mi lesz veletek, ha elmondod.

2015. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:

akkor szögezzük le, hogy nem csak egy elgyengülés volt, hanem többször is megcsaltad, miközben ő beteg... szerintem nem szereted... ha szeretek vkit akkor nem csalom meg egyszer sem, nem hogy többször...


vállald a következményeit...

2015. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
Ha úgy döntők hogy el mondom akkor csak a igazságot. Eszembe nem jutott rá fogni hogy az ő gyermeke
2015. szept. 14. 21:32
 20/62 A kérdező kommentje:
Nem halálos beteg azt szögezzük le. Tudom hogy több volt mint egy alkalom de nem tudom más érzett már így jól esett, imponált hogy egy fiatal fiúnak is tetszem ennyi idősen és 3 gyermek után.
2015. szept. 14. 21:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!