Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, nektek is lassan...

Kismamik, nektek is lassan megy az idő a vége felé?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, már egyre türelmetlenebb. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. márc. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!
2010. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is már nagyon türelmetlen vagyok, nem tudok magammal mit kezdeni, nagyon várom a babát. Bár én már 38+6 vagyok ma.
2010. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó, hát neked már tényleg nincs sok hátra:)
2010. márc. 13. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, az előző véletlen ment el.

Én is elég türelmetlen voltam az elején, azt hittem sosem telik le ez a pár hónap. Aztán olyan 20. hét körül nagyon beindult, aztán csak azt vettem észre, hogy már megint betöltöttem egy hetet, és megint és megint...

És ez azóta is tart, el sem hiszem, hogy tényleg mindjárt szülök. Ezt vártam az elejétől fogva, és most mégis olyan hihetetlen, hogy már itt tartok. Most úgy várom is a szülést, meg nem is, mert olyan jó terhesnek is lenni. :) Mondjuk így a végén már kicsit nehéz, mert fáj a derekam, meg nehezen alszom, meg jóslófájások, de azért jó. :)Úgyhogy élvezd ki ezt az időszakot, hamar el fog telni. Mondjuk te még nem vagy annyira a vége felé, csak a 2/3-nál. :)

További kellemes babavárást.

37 h km

2010. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 32. hétben vagyok, de nekem is lassan megy az idő. Mondjuk szerintem azért, mert én izgulós vagyok és akkor érzem őt biztonságban, ha már kint van és minden rendben.
2010. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az idő múlásával sem tűnt úgy, hogy gyorsabban telnek a hetek. Talán kb. a 28. és 32. hét között jól elment, de pl. a 37. héttől már minden nap egy hétnek tűnik. Kicsit már az is egyre kevésbé hihető, hogy VALAHA megszülök. 40+1 hetes km.
2010. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

osztom a véleményeket... , iszonyú lassan megy az idő, nekem olyan, mintha a 30. hét óta egy nap kb. 5 napnak megfelelő hosszúságú lenne:-))

35 hetes km.

2010. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!