Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagypocakos kismamák! Nektek...

Nagypocakos kismamák! Nektek is viszket a hasatok? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Kenegetem naponta 3-4x terhességi csík ellni krémmel, de majd megőrülök, úgy viszket a hasam. Van, hogy éjjel arra ébredek, hogy viszket és nem múlik el. Van valamilyen bevált módszeretek?
2010. márc. 13. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szia. en csak 9 hetes vagyok, meg sehol smmi pocak, de neha iszonyatosan tud viszketni nekem is, pedig meg nem latszik semmi, szoval en is kivancsi lennek mit lehet elene tenni, mert neha nkem is iszonyuan viszket:)
2010. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kenni kell nagyon és akkor kicsivel szebb lesz a végeredmény. Viszketni azért attól még fog, vakargatni nem szabad mert csúnyább lesz (saját tapasztalat),szülésnél már nagyon csíkosak voltak a melleim,a hasamon is megjelent 1-2 csík.Arra hamar rájöttem,hogy ahol nyúlik a bőr és nagyon viszket még ha krémezem is akkor ott hamarosan a csíkok megjelennek.
2010. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon viszketett. Elasti-Q krémet használok, és azóta nem viszket. Segíti a bőr nyúlását.

Nem tudom hogy te mit használsz, de ha gonolod próbáld ki, Nekem nagyon bejött.

2010. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ezt az Elastiq krémet hol lehet kapni? Köszi a válaszokat, azért remélem, nem leszek csíkos. :(
2010. márc. 13. 18:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én babaolajjal kenem minden este fürdés után...jó!

31h terhes

2010. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is kentem olajjal, krémmel, aztán észrevettem, hogy ahol viszket olyan ilyen márványos csíkok jelentek meg, majd szülés után látszódott, hogy kirepedt ott sajnos :(
2010. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is rettenetesen viszket már a 8. hét óta. Sok mindent kipróbáltam és a DM-ben lehet kapni egy BABYLOVE-MASSAGE CREME nevű tubusos krémet, és amióta ezt használom, azóta megszűntek a panaszok. Olyan kb. 900 Ft-ba kerül.

16 hetes kismama

2010. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Bár én már megszültem, de nekem is őrülten viszketett. A dokim azt mondta, hogy ne kenjek akkor rá semmit, mert a vékonyodó bőr érzékenyebb lehet. Nem is kentem semmivel. Nem lettem csíkos, és a viszketés is elmúlt.
2010. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is nagyon viszketett, kenhettem bármivel, aztán végülis nekem a tusfürdőmet kellett leváltanom, mert nálam ezt hozta ki a terhesség... most hydrophiles fürdetővel fürdök, és nem viszketek sehol:) mondjuk a hasamon több ideig rajtahagyom, és csak utána mosom le, és így olyan tapintásra utána, mintha testápolóval kentem volna be...

32 hetes km

2010. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Elasti-Q krémet hogy hol lehet kapni, nem tudom mert kaptam. [link]

De itt megrendelheted.

2010. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!