Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit korhazban (Bp) fogadtat...

Margit korhazban (Bp) fogadtatok szulesznot? Javasolnatok valakit? Mennyit adtatok Neki? koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés

2010. márc. 13. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

En fogadtam, Balint Viki volt a szulesznom. Maximalisan meg voltam vele elegedve, csak ajanlani tudom. Nagyon aranyos, kedves, ugyes, segitokesz. Mindig szamithattam ra, ctg-re is hozzajartam fel, nem a terhesgondozoba, igy kb 2 percen belul bent voltam mindig. A dokit is o keritette elo ilyenkor, vert vett, mindent megcsinalt.

Szulesnel szinte vegig velunk volt, szules utan is naponta 1-2 alkalommal bejott hozzank. En ugy tudom, hogy 20e a minimum, amit fogadott szulesznonek illik adni.

Dokid van egyebkent?

2010. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen van. dr. Mousa Moustafa. Rola tudsz valamit? Azert gondolkodom fogadott szulesznon, mert a doki eleg elfoglaltnak tunik, alig tudok vele beszelni egy ep mondatot. Szerinted erdemes fogadni szulesznot?
2010. márc. 13. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erdemes. Es ezt ugy mondom, hogy en nem vagyok kulonosebben finnyas bes panaszkodo. Mondhatjuk, hogy peldaul fogadott doki nelkul en siman el lettem volna, teljesen mindegy lett volna nekem szinte, hogy melyik dokinal szulok, de korzetileg en nem oda tartoztam (nagyon nem), igy ugymond kellett, hogy dokim legyen.

Maximalisan meg voltam elegedve a dokival is, de han most ujra szulnek es valasztanom kellene, hogy dokit, vagy szulesznot fogadjak, akkor egyertelmuen a szulesznot valasztanam.

Mint emlitettem nekem hatalmas nagy elony volt, hogy az utolso hetekben, amikor mar hetente kellett vizsgalatokra jarni nem ultem orakat a terhesgondozoban, hanem mentem egyenesen a szulesznohoz egyeztetes utan es o tenyleg mindig elovarazsolta a dokit is, pedig az en dokim is nagyon elfoglalt. (Videkrol jartunk be, raadasul pici meg a masik gyerekem is, igy nem szivesen toltottem volna el fel napokat ctgre es dokira varva.)

De szulesnel is jo volt, mert igy nem voltam ossze-vissza dobalva (lehet, hogy amugy sem lettem volna, de az a tapasztalatom, hogy a korhazakban mindig mindenki mast mond, egyik ide kuld, masik oda, harmadik leultet). A doki nak biztosan nem lett volna ideje rendezgetni bennunket. A szuleszno tenyleg sokat segitett es a szuloszoban toltott ido 90%ban velunk volt. Meg szerencse, mert olyan gyorsan jott a babam, hogyha nincs o bent eppen, hanem a ferjemnek kell meg mennie szulesznot es dokit hivni, akkor en egyedul szulok. (Mire a doki beert mar kint volt a babam feje, pedig hivtak azonnal es gyorsan is jott, mert a kozelben volt, de a fiam gyorsabb volt.)

Nah, mindegy, nem omlegek tovabb, de tenyleg ugy erzem, hogy a szulessel kapcsolatos legjobb dontesem Viki felkerese volt.

Egyebkent ismerosom szult nala ugyeletben, tehat nem fogadott szulesznoje volt es ugy is aradozott rola. Azon szulesznok, akivel en talalkoztamk szinten jofejnek neztek ki nagyreszt, de kozelebbrol oket nem ismerem.

A dokidrol nem tudok semmit, kb o az egyetlen doki, akivel nem talalkoztam, csak a nevet hallottam parszor.

A gyermekagyas osztalyrol tul sokat nem tudok mondani, mert egy hirtelen elgondolas miatt en vegul egyagyasba kertem magam (nem volt betervezve anyagilag, de kiszoritottuk, mert nem akartam napokig a nagyobbik babam nelkul lenni, oda pedig ot is behozhatta a ferjem latogatni). Es mivel friss 2. babas voltam, igy csecsemosokkel sem sok kapcsolatom volt, mert nem volt szuksegem segitsegre, viszont akivel talalkoztam es beszeltem aranyosak voltak.

En rettegtem a korhaztol, ahhoz kepest hamar elment a harom nap es jol is ereztem magam.

Hany hetes kismama vagy?

2010. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszt.

13 hetes km vagyok.

Lehet kicsit koraiak a kerdeseim, de szeretem tudni elore a dolgokat.

Koszi megegyszer a valaszokat.

2010. márc. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!