Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hulye kerdes de a 12....

Nikki Rose kérdése:

Lehet hulye kerdes de a 12. Het már elmúlt de meg mindig felek h elmegy a baby igy a 20. Heten . Mennyi esélyem van arra h megmarad? Eddig minden rendben volt .

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
80%
2015. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ne aggodj ezen, nem szabad erre gondolni.

Sajnos a szulesig- sot amig a kezedben nincs a baba tortenhet ilyen.

A baratnomnek 27 hetesen halt meg nemreg a babaja

2015. szept. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barmi történhet. De nem szabad erre gondolni. Nekem olyan ismerösöm is van, akinek a 39. héten halt meg a babája. Borzaszto.. de csak arra szabad gondolni, hogy minden rendben lesz.
2015. szept. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd magad előre, teljesen felesleges. Persze, hogy ilyenkor mindenki azt említi meg, amikor valakivel valami baj történt meg, de hidd el, az a ritkább. Sokkal sokkal gyakoribb, hogy semmi baj nem lesz. Én 18 hetes vagyok, és én is néha beparáztatom magam kicsit, de aztán mindig felidézem, hogy a környezetemben soha senkinek nem lett semmi baja a babájának, még annak sem, akinél tényleg problémás volt a terhesség, és a 10. héttől ágyban kellett feküdnie, mert különben elvetélt volna. De nála sem lett semmi baj, igaz, az utolsó három hónapot már kórházban kellett töltenie, de vigyáztak rájuk, és gyönyörű, egészséges kisbabája született.
2015. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ne aggodj ezen, nem szabad erre gondolni.

A baratnomnek 27 hetesen halt meg nemreg a babaja"


2-es, a te válaszod minden kismama álma.

2015. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vetélésem, 5 hónapja, 6 hetesen. Most 8 hetes kismama vagyok, ha eszembe jut, hogy lehet, hogy valami gond lesz, megpróbálom elhesegetni a gondolatot, mert ezzel is csak ártok a picinek, csak pozitivan gondolkozz :)
2015. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!