Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség előtt is, egy...

Ha terhesség előtt is, egy fékezésnél megnyomta a hasam alul a biztonsági öv akkor mikor vegyek övterelőt?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem pozitívat. Amióta új kocsink van, folyamatosan nyom az öv alul mikortól vegyek így övterelőt?
2015. szept. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most. Abból nem lesz baj ha használod, de ha nem, és történik valami... érted.
2015. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, már most! Nem kell pocakot várni az övterelővel, főleg ha eleve "nyom" az öv.
2015. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megnyugodtam, hogy nem csak én gondolom így.
2015. szept. 28. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. tizenkét hetesen vettem, pocak még sehol, de egyszerűen irritàlt az öv a hasamnàl. Mindig a térdemre húztam, úgy meg marha biztonsàgos. Úgyhogy inkàbb vettem gyorsan egy övterelőt. Nem bàmtam meg :)
2015. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 12 hetenesen vettem, de már a terhesség 2. hónapjától ajánlják, tehát gyakorlatilag azonnal:)
2015. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!