Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Penészes dologtól mi bajunk...

Penészes dologtól mi bajunk lehet terhesen?

Figyelt kérdés
Ma ettem a túrós tésztát már a felét megettem, mikor éreztem a penész ízét a számban. Akkor láttam meg a penészt a túróban. Előfordult már valakivel ilyen terhesen? Mi lehet a bajunk tőle nekem és a babának? Mert azt tudom, hogy nagyobb mennyiségben káros. 22 hetes kismama
2010. márc. 14. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én már kétszer megjártam így, csak kenyérrel. Mikor észrevettem mentem azonnal rókázni:( Azóta nagyon figyelek erre! Amúgy semmi baja nem lett a babának! Ne aggódj!
2010. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked nem lesz bajod tőle. A babának se, ne aggódj!

Viszont a 12. hétig egy súlyosabb fertőzés akár vetéléshez is vezethet.

2010. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is úgy gondoltam hogy ettől nem lehet komolyabb baj, de valahogy az embert megnyugtatják mások hozzászólásai.
2010. márc. 15. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!