Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjek internetről babakocsit...

Merjek internetről babakocsit rendelni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán van lehetőségünk személyesen megnézni.Akik már rendeltek,mik a tapasztalatok?
2010. márc. 15. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Megkérdezhetem,hogy melyiket nézted ki?A Baby Merc babakocsik jók,mert az egyik barátnőm ilyet rendelt a vateráról és teljesen olyan,mint a képeken!Nagy valószínűséggel én is ilyet fogok rendelni!:-)25 hetes kismama
2010. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi netről rendeltünk és egyáltalán nem bántunk meg,csak nagyon jól meg kell nézni át gondolni,elolvasni a véleményeket,forumokat.Baby merc-et rendeltünk és tényleg nagyon szuper:-))
2010. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is Baby Merc-et néztem ki,teszveszen.
2010. márc. 15. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Eső vagyok!Szerintem nyugodtan megveheted!Jó babakocsik!:-)
2010. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, a Teszveszt jó szívvel tudom én is ajánlani. Gyakran használom, évek óta.

Nézd meg azért, hogy az eladónak eddig milyen értékelései voltak, mert az is infot ad.

Plusz a felrakott fotót is nézd meg jól, esetleg még több fotót is lehet kérni, ha pl egy-egy részletét külön is szeretnéd látni.

Nekünk szerencsére a nagyobb dolgok (kiságy, babakocsi, ilyesmik) megvannak a Párom rokonságától. De pl én az összes babaruhát a Teszveszen vásároltam. És pont tegnap találtam egy olyan eladót, aki viszonteladó, vadi új, csomagolt termékeket árul, féláron, sőt, harmadáron rendeltem tőle cumit, cumisüveget, vízmérőt, babakefét, babának való lekerekített végű ollót, stb. Még a színeket is ki lehet választani :)

Bátran merem ajánlani én is a Teszveszt.


Sok sikert,

27 hetes kismama

2010. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Be tudnád linkelni ennek az eladónak az oldalát?
2010. márc. 15. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én megnéztem élőben is a baby mercet, nagyon szupi, szinte 100 %, hogy nekünk is ilyen lesz.
2010. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

13.38-as vagyok, persze, belinkelem, abból nem lesz biztos baj :)

[link]

2010. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!