Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baj? Nem nagyon...

Ugye nincs baj? Nem nagyon érzem a babám!

Figyelt kérdés
Tegnap óta alig érzem a babám,eddig mindig nagyon aktív volt,de most nagyon ritkán mozog.Lehet,hogy az idő miatt?Volt valakinek olyan,hogy nem érezte 1-2 napig?Ez normális? 24 hetes km
2010. márc. 15. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Vannak időszakok amikor nem olyan aktívak a babák.Énis állandóan stresszeltem hogy vajon miért nem mocorog.Alíg vártam hogy mehessek ultrahangra.Még "rázogattam" is a pocakom :)Lehet az időváltozástól is.Nyugi!!!! :)
2010. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Rázogattam és nyomkodtam picit,nem erősen,hátha arra reagál.Este picit éreztem és így tudtam kicsit nyugodtabban elaludni. Nagyon megijedtem. A másik amiért stresszelek az,hogy pici a hasam.Most fog elkezdeni nőni?
2010. márc. 15. 09:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kis drágám sem volt olyan aktív az elmúlt pár napban. Ő is csak este éreztette magát, de akkor is gyengécskén. Szerintem az időtől is függ, hogy milyen napjuk van. Ne aggódj, nincs semmi baja odabent, csak lustizik. Ha esténként érzed - mégha gyengén is - akkor biztosan jól van. Én beszélni szoktam hozzá, és kérlelni, hogy csak egyszer rúgjon egy nagyot, vagy jelezzen. amit néha meg is tesz. Tegnap viszont csak a kedves papa fülét rúgta meg 1x, mert hallgatózott. 21 hetes km.

2010. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mekkora a pocakod sokmindentől függ.Nekem hatalmas volt mert nem vagyok túl magas(164 cm).Egyébként a 30. héttől kezdenek el a babák jobban hízásnak indulni.Biztosan nagyobb lesz a hasad! :))
2010. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te hozzám képest akkor magas vagy,én csak 157cm vagyok.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,így már azért nyugodtabb vagyok. Jó egészséget és boldog babavárást nektek!
2010. márc. 15. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem tegnap egész nap alig mozgott,már én is aggódtam,de ma hajnaltól,állandóan jelentkezik.Vannak ilyen napok,majd kitapasztalod,mikor passzivab a babád,nekem pl a hóesésben és a nagy szélben ilyen kis lusta.Figyelgesd milyen az idő ilyenkor,és akkor később már könnyebb lesz,mert tudod hogy ez lehet az oka a kis lustaságának.31 hetes kismami
2010. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor mozognak csak nagyon keveset, főleg hajnalban meg este mikor ilyen borús vacak idő van, de ha kisüt a nap és jobb az idő, akkor majdnem egész nap mocorognak, rugdoskódnak. Eleinte én is nagyon megijedtem mikor alig mozogtak, de mikor észrevettem, hogy a jóidőben alig állnak le, a rosszban meg alig mozognak, azóta nyugodtabb vagyok, mert sejtem, hogy megint az idő miatt van. 27 h ikres
2010. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, frász lehet kapni, de újra beinul ne aggódj!

160 cm vagyok, 62 kg-ról kezdtem a lányommal, 24 hetesen 90 cm volt a haskörfogatom, 38 hetesen 103-mal mentem szülni, 2800 gr lett a lányom. Nem volt nagy pocim, nem is kell annak lennie ahhoz, hogy a kicsi normál méretű legyen. Láttam már hatalmas hasú anyukát, és a gyerek csak 2300 gr volt. Semmit nem jelent a kicsi pocak.

Én most tuti nem úszom meg kicsivel, már most akkora mint a lányommal félidősen, pedig egy kilóval kezdtem többről, igaz ikreket várok.

16 hós kislány anyukája, és 14 hetes ikres kismama

2010. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!