Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hónapos terhesen szakítottun...

7 hónapos terhesen szakítottunk, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Párommal teljesen megromlott a kapcsolatunk,és a nagy szerelem pokollá változott. Teljesen tönkrementem lelkileg. A családomra sohasem számíthattam. Édesapàm külön él édesanyámtól, alkoholista és rosszban vagyunk. Édesanyám magát sem igazán tudja eltartani.És skizofrén, nem lehet vele egy fedél alatt élni. Párom vélhetőleg emiatt erőlteti a békülést, de én nem akarok csak a baba miatt együtt maradni..hiszen egyértelmű hogy màr nem szeret, csak a gyerek érdekli. Ez nem baj de fáj hogy semmibe vesz. Kérdés: mit tennétek? Nincs belátható jövőképem. Anyagilag plàne... még semmit nem vettünk (nekem nincs saját pénzem) és fogalmam sincs miből èlek majd. Hol lakhatok ha külön megyünk? Tanács, tapasztalat?
2015. okt. 12. 01:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Akkor békülj, ha nem akarod hogy állami gondozott legyen a gyereked.
2015. okt. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyértelmű, békülj ki vele. Min kaptatok össze? Nem lehet hogy egy nagyobb hullámvölgy? Terhesen amúgyis túltengenek a hormonok, nem lehet hogy a bolhából csináltál elefántot? A babának valahová születnie kell és ahogy írod, még nincs is semmi megvásárolva neki.. én adnék még egy esélyt a kapcsolatnak és erőt vennék magamon hogy én is aktív résztvevő legyek a helyrehozatalában.
2015. okt. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Aki ilyenre képes, hogy várandós nőt bosszantson .Ő később sem lesz jobb. Szüld meg a babát.Vagy tartsd meg vagy nagyobb kórházakban van babamentő inkubátor az ajtókon belül.Vagy add Állami gondozásba.Nem kell pánikolni.Az a lényeg, hogy ne vedd a szívedre mert fő az egészség.Egy férfi ha hagyod, tönkre is tud tenni.Önállóságra törekedj.
2015. okt. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
egyébként mik a terveid ha nem maradsz vele? persze, nagyon rossz dolog úgy együtt elni valakivel, hogy nem vagytok már együtt. de jobb mintha elvennek toled a gyereket. ha nincsen csaladtagod akire szamithatsz, nincsen pénzed, nincs megveve semmi a babához, akkor megis mibol tartanad el magatokat? ilyen felelőtlen embertol el fogják venni... szerintem maradj a paroddal, és amint lehet menj vissza dolgozni és utána költözz külön a babával.. szóval ne várj 3 évet szülés után, mert akkor tényleg sose szabadulsz.. de komolyan lehetne benned egy kis felelossegtudat. szó szerint a semmire babat vallalni.. na meg 7 honapos terhesen már illet volna valami ágyat beszerezni neki, etetot, babakocsit stb..
2015. okt. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
nem vagy olyan helyzetben hogy válogass/válassz. Béküljetek ki legalább az elsõ pár êvre aztán ha el tudsz menni dolgozni majd újra gondoljátok. ujszulottel se munkat se lakast se párt nem fogsz talalni.
2015. okt. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Na, ezért kellene akkor gyereket vállalni, ha mindkét szülő anyagi helyzete stabil. Dehat ez igen ritka a mai világban...

Lehetőségek :

1, Kibekultok és boldogan éltek

2,Csak a gyerek miatt bekulsz és élsz egy neked nem jó kapcsolatban alarendeltkent, kiszolgaltatva minimum 3-4 évig.

3, A gyereket az apja neveli majd, mivel anyagilag te nem tudod megoldási.

4, Átmeneti nevelésbe adod a gyereket -ez csak akkor működik, a nem vagytok házasok, nincs apasági nyilatkozat - és ha anyagilag rendbe jössz, elinditid az eljárást, hogy nálad helyezzék el.

5, Örökbe adod - szinten akkor működik csak, mint az előző.


Mire leszel jogosult, gyedre vagy gyesre Amúgy?

2015. okt. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Add örökbe, a baba úgy járna talán a legjobban...
2015. okt. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is imkabb egyenlore bekulj ki. Aztan a gyes alatt tanulj valamit hogy kulon tudj majd menni. De addog sajnos muszaj egy fedel alatt maradnotok.mert ezek szerint mashonnan nem is remelhetsz semmi segitseget. Es egy gyerekhez eleg sok kell, plane egy elso babahoz.
2015. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

"A Telefonszolgálat állandó elérhetőséget kíván biztosítani minden bajba jutott és azonnali segítséget kérő embernek a nap minden órájában, az ország egész területén és külföldön, rendelkezésre kíván állni mindenki számára, akinek szüksége van rá.


Az Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat a nap 24 órájában, Magyarországról ingyenesen elérhető a 06-80-20-55-20-as telefonszámon"


Őket hívd fel, segítenek anyaotthon találni.

2015. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hááát :) szerintem százszor inkább békülj ki mint az anyaotthon. nem sok jót hallani, persze nem tudom mi igaz belőle, de ha már csak logikusan is gondolkodik az ember..
2015. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!