Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok, és sokat...

16 hetes vagyok, és sokat idegeskedem éhes vagyok de nem igazán tudok enni. Próbálok de nem mindig megy baja lehet a kicsimnek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

A hiányos táplálkozás sem jó, de a baba elveszi amire neki szüksége van, így a te szervezetdben lesz előbb hiány, később persze ez is gondod okoz.

És az állandó idegeskedés sem jó neki, érzi a feszkót.

2015. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő elveszi, ami kell neki, de te kikészülsz, mindenféle hiányod lesz, ha nem eszel rendesen. Miért idegeskedsz? Az se tesz jót...
2015. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem... páekapcsolati problémáim vannak szoval ez az idegeskedés oka....sirás ideg stb.. csakhát megilyedtem mert nem akarom a kicsimnek valami baja legyen
2015. okt. 12. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg akkor többször keveset enni, akár pár falatokat vagy egy egy szem gyümölcsöt.

És nagyon nem vagyok vitaminpárti, de ha ennyire nem eszel, akkor szedjél legalább valami multivitamint vagy terhesvitamint, hogy a babának legyen miből elvenni.

A párkapcsolatot pedig próbáljátok meg mihamarabb és minél higgadtabban rendbe tenni.

2015. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"páekapcsolati problémáim vannak szoval ez az idegeskedés oka....sirás ideg stb.." Nem megbántani akarlak, de akkor ilyen háttérrel nem biztos, hogy célszerű volt a gyerekvállalás. Mert itt a legnagyobb baj nem az, hogy nem eszel vagy ideges vagy. Hanem, hogy úgy vársz gyereket, hogy közben a párkapcsolatod miatt vagy kikészülve...
2015. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem valami jo igy babár várni ilyen háttérrel de nem gondoltam hogy ez lesz...és hát igen ezért van a sok ideg..mind1 megprobálom a sokszor kis evéseket!! köszönöm
2015. okt. 12. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vegig gond volt, sajnos most a baba szuletese utan is :(


Ha nem eszel nem lesz baja a babanak, neki nem sok kell ( extra 300 kaloriaval kell tobbet enni egy nap ami ket szelet barna kenyernek felelmeg ) .

2015. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!