Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes terhesseg eseten...

Hat hetes terhesseg eseten kb.5-6 napja sotet sarga folyas, (nem egesz nap van folyas, csak egy-egy cseppecske), kisebb gorcseim vannak. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2015. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzés lehet, kezelni kéne, irány a doki.
2015. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma este kell menjek, azert is kerdezem, mert volt egy missed ab-om, es mar mindentol meg vagyok remulve.
2015. okt. 21. 14:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, de sajnos nem tudjuk a választ. A görcs lehet normális, és a sárga nem szokott gond lenni, inkább a barna meg a piros.

Első

2015. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elso.Missed ab-od volt? En annyira felek a mai vizsgalattol, hogy hihetetlen. Az elozonel is pont ennyi idosen mondtak, hogy nem fejlodik , nincs embrio, nincs szivhang, semmi...

Most meg ez a vacak folyas, de hatha nem gond.

2015. okt. 21. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 5hetes vagyok még csak, nekem is vannak ilyen mindjárt megjön görcseim, és sárga folyásom is van. Szintén ma megyek dokihoz... Drukkolok neked nagyon!
2015. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Amit írsz az nem vetélés jele! Enyhe görcsök normálisak. Ez a folyás hát nem tudom...én gombára vagy valami ilyesmire gondolnék.
2015. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt, epp most ertem haza a dokitol. Megvizsgalt, azt mondta a folyasra, hogy "ez tiszta feher, nem sarga", ne egyem ezert magam, utana pedig megneztuk a mult heti ures petezsakot. Eloszor huzta a szajat, nem lat semmit, majd elobukkant a szikholyag, mondta, hogy ez jo jel, es meg nezte-nezte, es egyszer csak lathatova valt a pulzalas. LATTAM A DOBOGAST. Egy het mulva kell menjek, akkor mar hallani is fogjuk. Nagyon boldog vagyok, de ugyanakkor nagyon felek.Koszonom meg egyszer, hogy irtatok, nagyon jol esik.
2015. okt. 21. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Igen, nekem missed ab lett, de nem sárga, hanem barna és piros pecsételésem/vérzésem volt, ezért mondtam, hogy szerintem neked nem.

Sok örömet, és nagyszerű, hogy láttad a pulzálást is!

2015. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szuper hírek, gratulálok! Minden rendben kesz! :)
2015. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!