Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a babának, ha ennyit...

Árt a babának, ha ennyit pörgök? 31 hetes kismami vagyok

Figyelt kérdés

Nem konkréten forgok, de végigtunyultam a terhességem első 30 hetét, és most kezdtem el igazán tevékenykedni. Nagytakarítás, rendezkedés, szortírozás, stb.

Eddig a méhnyak szép hosszú volt, a méhszáj zárva, remélem ez most is így van. Mindenhol azt olvasom, hogy a 2. trimeszter a legaktívabb...


2010. márc. 18. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én annyira felpörögtem, hogy 2 naponként sütit sütöttem :D A férjem jött haza, és már csak annyit kérdezett, hogy "megint??":)))) Úgyhogy igen, valahogy a 3. trimeszterben a hormonok annyira hadrendbe állnak, hogy az ember nyüzsög egész nap- még nagy hassal is:)
2010. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
de egyébként azért óvatosan, ha éreztem hogy húz lefelé a fejem, akkor nem gondolkoztam, abbahagytam mindent és lefeküdtem. a babára is gondolni kell! :)
2010. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én a szülés napján is pörögtem, kint voltam az új házunknál, utána barinőkkel cukiban és este hazamentem és összepakoltam, majd hívtam az uramat h menni kéne, ő meg így utólag megtudtam, h nem is hitte, h komolyan mondom, mert annyira nem látszott rajtam aznap....ja és első bébi

persze gyakran pihenj meg, ne emelj nehezet, vigyázz be ne vizesedjen a lábad....jó pörgést!

2010. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt 3 héttel még az Egri Várban túráztam. Kazamaták, lépcsők...stb. Kertészkedtem, füvet nyírtam, festettem a babaszobát. Amikor elfáradtam, pihentem. Minden megvárt, semmi nem készült el magától. :)
2010. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tök jó! :) Pihenek, persze, hogy pihenek, főleg ha érzem, hogy kicsit jobban rám fér.Még soha nem keményedtem, fájni is csak akkor szokott a pocakom, ha sokat ülök egyhelyben.

Festeni a hónap végén fogunk, és április közepére rendezzük be a babaszobát.

2010. márc. 18. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A 34. héttől szinte képtelen vagyok leülni, akkor is csak annyi időre, amíg kitalálom, mit fogok csinálni még.

A párom csak annyit mondott, hogy tipikus fészekrakó láz van rajtam:) Most éppen 2 abalak pucolás között vagyok . Valahol azt olvasta, hogy az utolsó időben -pont úgy mint az állatvilágban - a nő ösztönössen készíti az új jövevénynek a helyet, a családi fészket. Egyenlőre csak mosolyog rajtam, és arra kért, hogy vigyázzak azért magunkra, ha már eddig nem volt semmi gond. 37h km

2010. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!32hetes vagyok és megállás nélkül takarítok...ha már leülök picit akkor rosszul érzem magam hogy nem csinálok semmit:D a párom szerint kissé túlpörögtem és minden nap könyörög hogy ne takarítsak,mert attól hogy minden nap csinálom már frászt kap:Dde én így vagyok boldog:D:D
2010. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!