Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen mennyire latszik a...

14 hetesen mennyire latszik a hasatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon ép a tegnap mértem és 94 cm az nem tudom mennyivel kezdtem de már nemcsak lent van hanem felülről is szépen domborodik
2010. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy még csak 13 hetes és 1 napos vagyok, de már jócskán látszik a hasam.Ott tartok, hogy lassan már mindenki észreveszi.Vettem terhesnadrágot is, mert nem akartam lehúzott cipzárral közlekedni:))A nadrágjaimat lassan elfelejthetem.Most már nemcsak begombolni rossz, a cipzár se nagyon jön fel..
2010. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én eleve hassal indultam, így nem látszott ekkor még semmi, kivéve, hogy a gyomromnál kerekedett. Aztán 3 napig fájt a méhem, és 4-dik napra nőtt 3 cm-rt a 15. hét végén alul a hasam. Ekkorra híztam is 1kilót.
2010. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Sziasztok! Rajtam annak idején, 14 hetesen még semmi sem látszott, bár a terhesség végéig kicsi volt a pocakom. Úgy a 20. hét környékén vált láthatóvá, de ennek ellenére én is vettem már terhesruhákat korábban, mert a régi ruháim már nem voltak komfortosak. Kívülállók számára szerintem csak a 30. hét környékén vált nyilvánvalóvá az áldott állapotom.
2010. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 14. héten még semmi sem látszott, csak egy kicsit nagyobb volt a cicim, kb a 16-18. héten kezdett látszani, de ha bő felsőben voltam akkor még itt is kérdőjeles volt. Ebben az időben vettem az első kismama nacit is.
2010. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt írta korábban valaki, hogy úgy nézett ki, mint egy jól lakott kismacska. Hát én is pont így éreztem magam 14 hetesen. Még elfértem a nadrágomban, a múlt héten (17. hét) kellett kismamafarmert vennem. :-) Nem tudom, hogy emiatt látszik jobban (nem szorítja le a hasamat semmi, szépen gömbölyödhet a gatyóban), vagy mert 3 héttel odébb járok már, de most már kifejezetten látszik, hogy ez bizony terhesség! Tökjó érzés. :-))
2010. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nagyon gömbölyödik. Vasárnap leszek 15 hetes, nekem 92 cm a pocakom, a lányommal 90 volt 20 hetesen. 103-mal mentem szülni, hát hogy most hol állok meg, nem tudom. Igaz második terhesség, azt mondják előbb látszik, ráadásul ikreket várok. (belegondolva nem is csoda hogy ekkora a pocim, 13 hetesen voltam dokinál, azt mondta hogy akkora a méhem, mint 16 hetesen lenne egyes terhességnél. Akkor most már 17-18 hetes szinten állhatok, bár a pocakméret akkor is több mint az első terhességnél, pedig csak 1 kg-mal indultam többről. )
2010. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a 15. hétben vagyok, első várandósság és egyértelműen látszik a pocakom. A régi nadrágok sem jönnek már rám, normál testsúlyom volt mindig, de a 15 hét alatt felszedtem 5 kilót ami hasra és csípőre jött leginkább.
2010. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!